Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut, rura, koło 14Х17Н2, ЭИ268

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
14X17N2 EI268 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Produkcja

Rura stalowa 14Х17Н2 wykonana jest ze stopu martenzytyczno-ferrytycznego ze stopu kompleksowego chromowo-niklowego, który zawiera 1,5-2,5% niklu i 16-18% chromu. Tytan 0,2%, miedź 0,3%, węgiel 0,11-0,17%, mangan i krzem po 0,8%, fosfor i siarka - setne części procenta są dodawane do wsadu jako dodatki.

Skład chemiczny (GOST 5632-72)

Stopień Fe C Cu Ni Kr Mn P Ti Si S
14CR17NI2 Baza 0,11-0,17 ≤0,3 1,5-2,5 16-18 ≤0,8 ≤0,003 0,2 ≤0,8 ≤0,025

Zalety

Odporny na korozję w środowisku powietrza i gorących gazów w ekstremalnie wysokich temperaturach. Rura stopowa z manganem, krzemem, tytanem, chromem i niklem jest w stanie wytrzymać kontakt z agresywnym środowiskiem, ponieważ w procesie ogrzewania substancje te tworzą na powierzchni gęste warstwy tlenków. Rura jest przeznaczona do lekkich obciążeń. Znajduje zastosowanie w energetyce, w częściach urządzeń grzewczych. Rury tego typu są poszukiwane do usuwania produktów spalania w piecach produkcyjnych, różnych kotłach i ciepłowniach. Taka rura, dzięki swojej plastyczności, może być stosowana w skomplikowanych konstrukcjach pod dowolnym kątem. Metal ma atrakcyjny wygląd i nie wymaga malowania.

Aplikacja

Produkcja krytycznych maszyn i części, w tym systemów rurociągów gazowych pracujących pod umiarkowanym napięciem. Stosowany jest na części urządzeń palnikowych, na osłony termopar elektrycznych, ponieważ nie zanieczyszcza elektrod termopar i niezawodnie chroni podczas pracy w niebezpiecznych warunkach w agresywnym środowisku. Walcowany 14X17H2, EI268 może wytrzymać wysokie temperatury przez długi czas. Dlatego rura z tego stopu jest wykorzystywana do produkcji turbin gazowych, silników odrzutowych i kotłów jądrowych jako materiał konstrukcyjny.

Kup, okazyjna cena

Firma "Auremo" zaprasza do zakupu żaroodpornej stali nierdzewnej 14Х17Н2, ЭИ268 w przystępnej cenie od producenta. Posiadamy różnorodne produkty do produkcji na dużą skalę. Oferujemy korzystne warunki dla klientów detalicznych i hurtowych. Na naszej stronie znajdziesz niezbędne informacje. Nasi konsultanci są zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania. Zawsze na stanie drut, rura, okrąg 14X17H2, EI268, cena uzależniona od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Realizacja zamówień - w krótkim czasie. Dostępność i szybką dostawę zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu, Europie Wschodniej. Zapraszamy do współpracy partnerskiej. Klientom hurtowym oferowane są znaczne rabaty.