Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Lut PIC-90

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
POS90 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Stosowany jest do cynowania i lutowania sprzętu radiowego, prac z płytkami drukowanymi, precyzyjnych przyrządów o wysoce hermetycznych szwach, gdzie niedopuszczalne jest przegrzewanie części, np. przy łączeniu raczej cienkich przewodów. Wysoka zawartość cyny w POS90 obniża temperaturę topnienia lutu. Wybór składu lutu zależy od rodzaju łączonych metali, metody lutowania, ograniczeń temperaturowych procesu lutowania i późniejszej eksploatacji, masy i wymiarów łączonych elementów, wymaganej odporności na korozję itp.

Temperatura topnienia w stopniach Ciężar właściwy wg/cm3 Specyfikacja opór elektryczny w μ0 m*m Wytrzymałość na rozciąganie. w MPa
Solidus 183, Likwidus 190 8,5 0,139 43

Ten lut zapewnia wysoką czystość połączeń lutowanych wśród innych stopów cyny i ołowiu i jest przeznaczony do montażu ważnych urządzeń.

Skład procentowy (GOST 21930-76)
Fe Ni S Glin Cu Jak Pb zn Śr Bi Sn
≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,002 ≤0,05 ≤0,01 8.826 - 11 ≤0,002 ≤0,05 ≤0,1 89 - 91

Dostarczane w postaci płatków, drutu o przekroju 1-1,4 mm i 3-5 mm lub pręta o przekroju 8-15 mm... Dostępność towaru i szybką dostawę zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w Moskwie, St. Petersburg, Europa Wschodnia.

Aplikacja

Lutowanie i lutowanie wewnętrznych szwów przyborów kuchennych i sprzętu medycznego; montaż urządzeń elektrycznych.

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje dziś zakup lutu PIC90 na korzystnych warunkach. Duży wybór podobnych lutów w magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości, cena - najlepsza od dostawcy. Kup dzisiaj. Klientom hurtowym cena - preferencyjna.

Kup w okazyjnej cenie.

Wszystkie produkty są certyfikowane. Jakość gwarantuje ścisłe przestrzeganie technologii produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić wykwalifikowaną pomoc. Szeroka gama produktów nie pozostawi Cię bez wyboru. Kup PIC90 lub inne stopy metali nieżelaznych, możesz łatwo, kontaktując się z najbliższym biurem. Poproś o usługę „Oddzwanianie”. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)