Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut niklowy 201, pręt, pręt

Rura Drut, pręt (pręt) Arkusz, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
NP2 2.4060 N02200 Ni99.6 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
NP2 2.4061 N02201 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Nikiel jest bardzo twardym, plastycznym i plastycznym metalem. Łatwo go przerobić i dlatego jubilerzy jako pierwsi ocenili jego właściwości. Pokrywa ochronny film utleniający, który zapobiega korozji w powietrzu o normalnej temperaturze. Może wytrzymać gazowe, ciekłe, agresywne środowisko i nagrzewanie do temperatury 850 °C. Ze względu na dużą plastyczność możliwe jest wytwarzanie różnych rodzajów rur (walcowanie, toczenie, gięcie). Może być walcowany, toczony na tokarce, ciągniony, tłoczony lub spawany. Jedyną wadą stopu jest dodatek siarki, który może tworzyć siarczkową warstwę na powierzchni sprzętu. W ten sposób stop staje się bardziej kruchy w wysokich temperaturach.

Produkcja

Stop niklu 201 składa się z czystego niklu i niewielkiej ilości pierwiastków resztkowych. Jest nieodzownym metalem w specjalnej inżynierii mechanicznej lamp próżniowych. Surowiec otrzymuje się za pomocą stopionego stopu niklu.

Ni Si Fe C Mn Cu Mg zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
Podstawa ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 do 0,02

Wędka ma następujące parametry:

— wyciągnięta poza pomiarem do 1,5 — 4 m;

— walcowane do 1-3 m., o średnicy nie większej niż 60 mm;

— walcowane na 0,7 — 1,4 m., o średnicy nie większej niż 60 mm;

— określona długość cięcia i długość odpowiadająca określonej długości cięcia w ramach odchylenia od pomiaru; standardy pass-off stanowią nie więcej niż 15 mm w kierunku zwiększania długości.

Wymagania jakościowe

W produkcji stosuje się gatunki Ni1, Ni3, półfabrykaty Nikiel 200, Nikiel 201 oraz krzemionkowy Ni. Drut i pręt niklowy (pręt) muszą mieć czystą i gładką powierzchnię oraz nie mogą zawierać zabrudzeń ani pęknięć. Wady, które pojawiły się na powierzchni, nie powinny przekraczać norm pass-off. Pręt może być tylko w formie prostej. Stopień krzywizny normalnej należy mierzyć za pomocą pomnożenia długości pręta przez cały stopień krzywizny normalnej w każdym konkretnym miejscu jednostki. W zależności od rodzaju półfabrykatu jego właściwości mechaniczne muszą wytrzymać ciśnienie 370−440 MPa. W punktach zerwania sztabka nie powinna zawierać obcych zanieczyszczeń ani pustych przestrzeni. Końce odcięcia powinny być kwadratowe.

Aplikacja

Druty niklowe, pręty stosowane są do produkcji detali pracujących w wysokich temperaturach, na obciążenia mechaniczne w specjalnej budowie maszyn próżniowych, przemyśle chemicznym i petrochemicznym, budowie przyrządów, elektrochemii, produkcji katod i anod. Metalurdzy dokonują stapiania stopów niklu za pomocą pręta Nickel 201.

Pręt niklowy, drut, dostawca prętów

Dostawca «Auremo» oferuje zakupy hurtowe. W magazynie dostępny jest szeroki asortyment drutu, pręta. Tutaj możesz znaleźć przystępną cenę od pręta niklowego, drutu, dostawcy prętów. Kup pręt niklowy, drut, pręt już teraz. Cena pręta, drutu, pręta niklowego jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Jakość i okazyjna cena

Firma «Auremo» dostarcza walcowane wyroby metalowe do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup pręta, drutu, pręta niklowego. Szeroki wybór produktów prezentowany jest w katalogu. Pręt, drut, pręt niklowy Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Nikiel pręt, drut, pręt cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Współpracujemy z doświadczonymi menedżerami, którzy mogą pomóc w hurtowym zakupie walców metalowych. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Zapraszamy do współpracy. Kup pręt niklowy, drut, pręt już teraz. Tutaj możesz znaleźć najlepszą cenę od pręta niklowego, drutu, dostawcy prętów.