Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, pręt, drut z Ti-10V-2Fe-3Al

Pręt (pręt), drut

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
R56410 Ti-10V-2Fe-3Al Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Beta-stop Ti-10V-2Fe-3Al jest znacznie bardziej złożony w porównaniu z innymi stopami tytanu. Różni się wysoką wytrzymałością; może być dodatkowo utwardzany przez obróbkę cieplną. Temperatura hartowania nie może być niższa niż 1540°C. Wyroby młyńskie produkowane są zgodnie z normami ASTM oraz specyfikacjami AMS 4983, AMS 4984. Znajduje zastosowanie w szerokim zakresie obciążeń statycznych lub dynamicznych. Wysoka wytrzymałość i wysoka udarność są połączone w europejskim stopie tytanu Ti-10V-2Fe-3Al. Wyroby hutnicze: rury, wyroby płaskie, wyroby długie, odkuwki.

Skład procentowy zgodnie z normą ASTM

Ti V Glin Fe O C N H Y Pozostałości elementów
Podstawa 9-11 2,6-3,4 2,3-2,6 ≤ 0,13 ≤ 0,5 ≤ 0,5 ≤ 0,15 ≤ 0,05 ≤ 0,03

Europejski stop tytanu Ti 10-2-3 ma lepszą urabialność w gorącym ciśnieniu roboczym niż większość stopów tytanu. Właściwości wytrzymałościowe można znacznie zwiększyć przez odkształcenie na zimno. Utwardzanie uzyskuje się przez odkształcenie na zimno. Jest on szczególnie wysoki, gdy stopień odkształcenia wynosi do 40%. W tym przypadku utwardzanie ma niepozorny efekt wzmacniający.

Spawalniczy

Spawalność tego stopu jest porównywalna z Ti — 6al-4v. Można tam zastosować wiązkę elektronów o takich samych parametrach jak dla stopu Ti — 6al-4v. Chociaż wytrzymałość szwu jest porównywalna z metalem nieszlachetnym. Metal głodny tlenu lub azotu wymaga ochrony gazem obojętnym nie tylko w strefie spawania, ale także na odwrotnej stronie szwu oraz we wszystkich tych strefach metalu, które są nagrzane do 400 stopni. Najpopularniejszą metodą spawania jest spawanie automatyczne lub ręczne w osłonie argonu. Stosowana jest nietopliwa elektroda wolframowa (wolfram lantanowany) bez materiału wypełniającego lub z drutem wypełniającym z handlowo czystego tytanu. Obecnie stosowana jest również nowa metoda Gurevicha elektrody zużywalnej. Jest to spawanie łukiem pulsacyjnym, które polega na sterowaniu procesami magnetycznymi lub dynamicznymi w łuku.

Aplikacja

Przekrój pręta Ti 10−2-3 jest stosowany w przemyśle stoczniowym, przy budowie płatowców: pylonów, zawiasów, osi, części podwozia, elementów śmigłowców, samochodów.

Dostawca

Pręt «Auremo» Ti-10V-2Fe-3Al, dostawca drutu proponuje zakup towaru po najkorzystniejszej cenie. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Jakość jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Możesz łatwo kupić pręt Ti-10V-2Fe-3Al, drut u dostawcy. Pręt Ti-10V-2Fe-3Al, cena drutu uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Jeśli kupisz drut Ti-10V-2Fe-3Al w sprzedaży hurtowej otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej.

Kup w okazyjnej cenie

Przy wyborze stopów tytanu należy wziąć pod uwagę szereg czynników. W magazynie znajduje się szeroki wybór produktów młynarskich na wcześniejsze zamówienie. Firma «Auremo» oferuje kupno wyrobów tytanowych. Pręt Ti-10V-2Fe-3Al cena drutu jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą w doborze potrzebnych produktów, od których zależy sprawność i niezawodność przyszłego sprzętu. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz szybką dostawę. Wszystkie informacje o towarach można znaleźć na stronie internetowej firmy. Dla stałych klientów oferujemy rabaty od pręta Ti-10V-2Fe-3Al, dostawcy drutu.