Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, taśma, folia z CuSi3Mn1

Arkusz, taśma (folia)

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
BrKMts3-1 C65500 CuSi3Mn1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Stop CuSi3Mn1

Taśma z brązu CuSi3Mn to pełny profil wykonany z brązu krzemowo-manganowego. Warunki techniczne produkcji blach z brązu krzemowo-manganowego gatunku CuSi3Mn1 określa GOST 4748-92. Wzór chemiczny — CuSi3Mn1. CuSi3Mn1 to stop brązu bezcynowego. Jest odporny na korozję, posiada dobre właściwości mechaniczne. Si (krzem) i Mn (mangan) (brąz krzemowo-manganowy) są obecne w stopie brązu. Ponadto w składzie stopu brązu CuSi3Mn1 występują również Zn, Fe, Ni, Sn, Pb. Konieczne jest wykonanie dodatkowej obróbki cieplnej, aby blacha ze stopu brązu CuSi3Mn1 była bardziej spójna. Brąz krzemowo-manganowy można poddać obróbce ciśnieniowej.

Skład procentowy

Fe Mn Si Ni Pb zn Sn Cu pozostałe elementy
≤0,3 1-1,5 2,7-3,5 ≤0,2 ≤0,03 ≤0,5 ≤0,25 94-96,3 0,2

Właściwości odlewnicze i technologiczne

Obróbka stopu na gorąco odbywa się w temperaturze 750 — 850 °C. Wyżarzanie stopu odbywa się w temperaturze 700 — 750 °C.

CuSi3Mn1 różni się od innych właściwościami sprężysto-sprężystymi. Jest tańszy w porównaniu do innych stopów.

Aplikacja

Wyroby z brązu są wykorzystywane w różnych dziedzinach. Produkowane mogą być sprężyny, różne części dla przemysłu chemicznego. Jest również stosowany w przemyśle stoczniowym, inżynierii mechanicznej. Stosowany jest do konstrukcji spawanych. Stop może być również stosowany w spawaniu ręcznym, topnikowym do spawania miedzi. Można go łatwo ciąć, stemplować.

Dostarczać

«Auremo» dostawca blach CuSi3Mn1, taśmy z powodzeniem sprzedaje wyroby z brązu CuSi3Mn1 na preferencyjnych warunkach. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment towarów wysokiej jakości. Blacha CuSi3Mn1, cena taśmy uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Kupując hurtowo towar w arkuszu CuSi3Mn1, dostawca taśmy, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Zapraszamy do współpracy.

Kupię blachę CuSi3Mn1, taśmę w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» specjalizuje się w dostawach walcówki nieżelaznej. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Bez problemu kupisz blachę CuSi3Mn1, taśmę za rozsądną cenę blachy, taśmy CuSi3Mn1. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy podane są w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań.