Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt 40KHNM, drut, pręt

Drut sprężynowy, pręt, pręt Rura

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
40KHNM EI995 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Dostarczać

Pręt, drut, pręt «Auremo» 40KHNM oferuje hurtowy zakup pręta, drutu, pręta 40KHNM. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Posiadamy korzystne warunki zakupu. Cena pręta, drutu, pręta 40KHNM uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupujesz produkty hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest obecnością biur w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej.

Charakterystyka techniczna

Ten stop precyzyjny należy do stopów wysokostopowych o unikalnych właściwościach fizycznych i mechanicznych: magnetycznych, elastycznych, termicznych, elektrycznych itp. Różni się dokładnością składu chemicznego, precyzją wykonania, przetwarzalnością i brakiem pierwiastków resztkowych. Stopy precyzyjne produkowane są na bazie żelaza, niklu, miedzi, niobu, kobaltu. Prawdziwy stop jest wykorzystywany w budowie obrabiarek precyzyjnych, innowacyjnych technologiach i technice laserowej, do produkcji precyzyjnych urządzeń elektronicznych, sprzętu AGD, mierników metrologiczno-pomiarowych.

Skład procentowy:

P Si Ni Mn S pn C Fe
19-21 1,8-2,2 ≤0,02 15-17 ≤0,02 39-41 ≤0,5 10,74 -18,73

Ze względu na wysokie walory użytkowe, stop ten znajduje szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Wyjątkowe właściwości materiału uwarunkowane są jego zrównoważonym składem. Wraz z pojawieniem się materiałów nowej generacji, pojawiła się możliwość usprawnienia wielu procesów technologicznych, zapewnienia długotrwałej i niezawodnej pracy całego zespołu urządzeń w szerokim zakresie temperatur.

Spawalniczy:

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego konieczne jest wykonanie następujących operacji: podczas spawania podgrzanie go do temperatury 200−300°C, obróbka cieplna (wyżarzanie) po spawaniu
spawalny bez przerwy spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Możesz łatwo kupić pręt, drut, pręt 40KHNM, łącząc nas wygodnym sposobem. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Kup towary za najlepszą cenę pręta, drutu, pręta 40KHNM od dostawcy pręta, drutu, pręta 40KHNM.