Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Elektroda wolframowo-itrowa

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
I-1 EVI-1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Elektroda itrowo-wolframowa stosowana jest do spawania konstrukcji stalowych i stopów nieżelaznych za pomocą prądu stałego. Wyjaśnia to charakterystyka stopu. Spośród elektrod niepodlegających zużyciu najbardziej spójny jest wolfram itrowy.

Dlatego elektrody WY znajdują zastosowanie przy spawaniu:

Stal węglowa:

stal niskostopowa;

miedź;

tytan;

Stal nierdzewna.

Elektrody WY zyskały szczególną popularność w przemyśle lotniczym i obronnym. Elektrody itrowo-wolframowe posiadają takie właściwości jak:

— wiązka punktowa:

-duża siła ściskająca;

— stabilność plamki katodowej (gwarantuje odporność w szerokim zakresie prądów);

— wysoka penetracja spawania:

W skład elektrod WY wchodzą krzem, molibden, mangan, siarka, węgiel, fosfor. Współczynnik zgrzewania napoiny wynosi 9,5 h/Ah przy twardości udarowej 100 J/cm2. Jedną z cech charakterystycznych domowych elektrod jest konieczność pracy na krótkim łuku i wstępnego wypalania. To ostatnie odbywa się w specjalnym piecu przez godzinę.

Zgodnie z międzynarodowym oznaczeniem elektroda itrowo-wolframowa oznaczona jest jako WY-20 (granatowa). Aby zapewnić firmie maksymalny zysk i produktywność, produkty te lepiej kupować u sprawdzonych reproduktorów.

Dostawca elektrod wolframowo-itrowych

Stop ten należy do popularnej grupy wyrobów metalowych ze względu na przystępną cenę elektrody itrowo-wolframowej oraz różnorodność półfabrykatów. Wizerunek firmy decyduje o wysokim poziomie obsługi i doskonałej jakości produktów. Najnowsze informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy. Elektroda wolframowa itru jest zawsze w magazynie. Możesz go kupić w najlepszej cenie od dostawcy elektrody wolframowej itru. Kup teraz elektrodę wolframową z itrem. Realizacja produktów zajmuje minimum czasu. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w wymiarach niestandardowych na indywidualne zamówienie.

Kup po okazyjnej cenie elektrodę itrowo-wolframową

Firma «Auremo» sprzedaje wszystkie niezbędne materiały do zaspokojenia potrzeb w dowolnym miejscu na świecie. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Kup elektrodę itrowo-wolframową, podłączając najbliższy gabinet. Zamów usługę „Oddzwoń”. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w wymiarach niestandardowych na indywidualne zamówienie.