Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, rura, drut z CuNiBeTi

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
BrNBT Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

CuNiBeTi to żaroodporny stop brązu z berylem. Nie iskrzy przy uderzeniu. Produkcja stopu jest określona przez GOST 48 — 21 — 92. Połączenie wysokich właściwości fizycznych i mechanicznych sprawia, że elektrody spawalnicze z brązu CuNiBeTi są najbardziej trwałe.

Charakterystyka odlewniczo-technologiczna stopu

1) Temperatura obróbki na gorąco wynosi 800 — 950 °C;

2) Temperatura wyżarzania wynosi 750°C.

Twardość CuNiBeTi, stop odkształcalny HB 10 -1 = 150 MPa.

Twardość CuNiBeTi, stop wyżarzony HB 10 -1 = 80 MPa.

Skład procentowy według GOST 4821-92

Pb Być Ni Glin Cu Ti zn Sn pozostałe elementy
≤ 0,005 0,2-0,4 1,4-1,6 ≤ 0,15 97,1-98,3 0,05-0,15 ≤ 0,2 ≤ 0,1 ≤ 0,7

Aplikacja

Wyroby z brązu tego gatunku są szeroko stosowane w inżynierii mechanicznej, elektrycznej i przyrządowej. Elektrody spawalnicze z brązu berylowego wytrzymują dużą liczbę spoin dzięki wysokiemu modułowi sprężystości (twardość HB > 210), odporności na odwrócenie naprężeń, wysokiej temperaturze mięknienia (T=550°C), dobrej przewodności cieplnej i elektrycznej.

Pręt CuNiBeTi, dostawca rur

Dostawca «Auremo» z powodzeniem sprzedaje wyroby z brązu na preferencyjnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Drut z brązu, pręt, rura są zawsze w magazynie. Pręt CuNiBeTi, cena tuby uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz wędkę CuNiBeTi, rurkę hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Zapraszamy do współpracy.

Kup w okazyjnej cenie

Pręt «Auremo» CuNiBeTi dostawca rur oferuje hurtowy zakup towarów. Pręt CuNiBeTi, cena rury kształtuje się zgodnie z międzynarodowymi kosztami walcowania metalu bez uwzględnienia innych wydatków. Jeśli kupisz wędkę CuNiBeTi, rurkę hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Materiały dostarczane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów i znaczne oszczędności na zapasach w magazynach czy lokalach. Pręt, drut, rura CuNiBeTi są zawsze w magazynie. Zapraszamy do współpracy.