Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura, blacha wykonana z tytanu gatunku 38

Charakterystyka techniczna

Europejski stop tytanu klasy 38 należy do stopów o wysokiej wytrzymałości alfa + beta. Rozwija się w latach 90. Został pomyślany jako tańszy stop do recyklingu strumieni o wysokiej zawartości tlenu, soli żelaza i chlorków. Składa się z 4% aluminium, 2,5% wanadu, 1,5% żelaza. Żelazo zmniejsza ilość wanadu potrzebną do ochrony przed korozją. Produkty wykonane ze stopu mogą być używane podczas pracy w wysokich temperaturach (do 600 ° F). Stop można z powodzeniem spawać konwencjonalnymi metodami spawania łukowego w osłonie gazu obojętnego. Spawanie acetylenowe w tym przypadku nie ma zastosowania.

Skład procentowy stopu wg ASTM

Ti Glin V O C N Fe H Pozostałości elementów
podstawa 3,5- 4,5 2 — 3 0,2 — 0,3 ≤ 0,03 ≤ 0,03 1,2-1,8 ≤0,0015 ≤ 0,03

Gatunek 38 (Ti 4Al-2,5 V) ma dobrą plastyczność. Jego struktura jest podobna do gatunku 9 (Ti-3Al-2,5 V). Jego właściwości wytrzymałościowe są zbliżone do stopu tytanu klasy 5 (Ti-6Al-4V).

Twardość udarowa

Twardość udarności znacznie wzrasta w zakresie temperatur 200−300°C. Inne właściwości mechaniczne nie zmieniają się znacząco. Jeśli po odkształceniu następuje wyżarzanie w temperaturze powyżej 500°C, twardość udarowa znacznie się zmniejsza. Jest to spowodowane redystrybucją tlenu i azotu między granicami ziaren. Prowadzi to do utraty właściwości mechanicznych.

Aplikacja

Stosowany do produkcji kadłubów płatowców, samochodów sportowych, jednostek pływających i sprzętu morskiego, sprzętu sportowego.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup europejskiego tytanu. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Jakość jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Rury, blachy, płyty, pręty wykonane z tytanu klasy 38 są zawsze dostępne w magazynie. Możesz je kupić w najlepszej cenie od dostawcy rur tytanowych klasy 38, blach. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup teraz tytanową rurę klasy 38, blachę! Rura tytanowa klasy 38, cena arkusza jest uprzywilejowana dla klientów hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» proponuje zakup europejskiego tytanu na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Rura, blacha, miejsce z tytanu klasy 38 są zawsze w magazynie. Cena jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Rura tytanowa gatunek 38, cena arkusza uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup rur tytanowych klasy 38 w arkuszach. Firma «Auremo» jest rentownym dostawcą rur tytanowych klasy 38, blach w tym segmencie walcowania metali.