Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Talerz wykonany z brązu

Płyta z brązu

Zalety

Płyta z brązu ma wysoki poziom wytrzymałości, elastyczności, plastyczności, podatności na kucie. Blacha z brązu może być doskonale poddana dowolnej obróbce mechanicznej, w tym cięciu, tłoczeniu, wierceniu. Posiada również odporność na korozję, działanie wilgoci atmosferycznej i wody morskiej. Wyjątkowo wytrzymała i odporna na korozję płyta wykonana jest z miedzi berylowej gatunku Cu2Be (stop 0,2−0,5 niklu). Jego zalety można również ulepszyć poprzez dodatkową obróbkę cieplną. Płyta z brązu jest niemagnetyczna, ale jednocześnie doskonale przewodzi ciepło i prąd elektryczny. Wysoka niezawodność, trwałość w połączeniu z relatywnie niskim kosztem sprawiają, że jest popularny w wielu dziedzinach gospodarki narodowej.

Stopień brązu

Twardość HB -1

Temperatura topnienia (°С) σv (MPa)
2.1020CuSn6 70−90 MPa 995° 400-800
CuSn4Zn3 150-170 MPa 1045° 430-880
CuSi3Mn1 70-150 MPa 1030° 350-760
Sześcian2 130-150 MPa 995° 400-950

Uwaga: Zakres σ w (MPa) podano dla miękkiego/twardego stopu.

Produkcja blachy z brązu

Mówiąc wprost, płyta z brązu to półfabrykat o kształcie prostokąta o grubości ponad 25 mm. Może być wykonany z różnych stopów (głównie Cu1Cr, Mn2Ni, Co5SiCr, CuCr1Zr) metodą odlewania według GOST 18 175, TC 48-21-779-85.

TC Cechowanie Rozmiary płyty z brązu
48-21-779-85 Cu1Cr, Mn2Cr, 5CoSiCr, CuCr1Zr. 30-150x600-3000x6ОО-4000

Znakowanie tablic z brązu

— o przekroju prostokątnym;

— walcowane na gorąco;

— bez wskazania dokładności wykonania i/lub stanu dostawy.

Aplikacja

Można tam wytwarzać różne elementy silnika, w tym wały, koła zębate, prowadnice, ślizgi, kliny. Są one stosowane w dziedzinie inżynierii mechanicznej, w przemyśle lotniczym i samochodowym. Stosowany jest do produkcji śmigieł wodnych, wałów, łopatek sterujących w przemyśle stoczniowym. Stosowany jest do produkcji nakładek stykowych, złączy, części generatorów, elementów transformatorów, armatury niemagnetycznej oraz niektórych części narzędzi w elektrotechnice. Służy do wykonywania dekoracyjnych wykończeń wnętrz i na zewnątrz budynków. Płyta z brązu stopowego chromu jest zwykle używana do odlewania tytanu i innych stopów tytanu. Jest bardzo pożądany w pracach grawerskich i odlewach artystycznych.

Dostawca płyt z brązu

Dostawca płyt z brązu «Auremo» proponuje zakup wyrobów z brązu po najkorzystniejszej cenie płyt z brązu. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Możesz łatwo kupić brązową płytkę u dostawcy. Cena blachy brązowej uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz blachę z brązu hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Kup płytkę z brązu za chwilę. Blacha brązowa o grubości do 40 mm, długości 2500-4000 mm, szerokości nie większej niż 2500 mm (z tolerancją szerokości i długości do +40 mm) dostarczana jest w stanie obciętym. Blacha brązowa o grubości nie większej niż 40 mm dostarczana jest w stanie nieobrobionym z zachowaniem tolerancji szerokości technologicznej (do 75 mm) i długości (do 150 mm).

Kup po okazyjnej cenie płyta z brązu

Przy wyborze stopów brązu należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Szeroki wybór walcowanych blach z brązu na wcześniejsze zamówienie jest dostępny u dostawcy blach z brązu «Auremo». Nasza firma oferuje zakup blachy z brązu. Cena płyty z brązu kształtuje się zgodnie z technologicznymi szczegółami produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą przy doborze potrzebnych produktów, od których zależy sprawność i niezawodność przyszłego sprzętu. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz szybką dostawę. Wszystkie informacje o towarach można znaleźć na stronie internetowej firmy. Dla stałych klientów oferujemy rabaty u dostawcy blach z brązu.