Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Lut 8-3

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
POSSu 8-3 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Lut POSSU-8-3 odnosi się do lutu cynowo-antymonowo-ołowiowego. Skrót POSSU-8-3 oznacza lut na bazie ołowiu z 8% zawartością cyny i 3% antymonu. Oprócz tych pierwiastków lut zawiera również niewielkie ilości aluminium, bizmutu, siarki, miedzi, cynku, niklu, żelaza i arsenu. Dodatki te optymalizują właściwości technologiczne lutu. Temperatura topnienia stopu lutowniczego nie przekracza 290 stopni Celsjusza. Przedział krystalizacji wynosi 50 stopni Celsjusza. Gęstość wynosi 10,6 g/cm3, a twardość Brinnela wynosi 12,8 NB. Udarność wynosi 1,7 kgf/cm2... Wytrzymałość na rozciąganie wynosi 4 kgf/mm2.

Skład procentowy (GOST 21930-76)

Glin S Ni zn Fe Jak Bi Cu Śr Sn Pb
≤0,02 ≤0,02 ≤0,08 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,2 ≤0,1 2-3 7-8 pozostałość

Luty dostarczane są w postaci gąsek, drutów 1-1,4 mm lub prętów 3-5 mm. Dostępność i terminowość dostaw zapewniają nasze przedstawicielstwa w Moskwie, Sankt Petersburgu i miastach Europy Wschodniej.

Aplikacja

Zapotrzebowanie na luty tego typu może pojawić się w sferze elektrycznej i produkcji chłodnictwa. Lutowanie i cynowanie różnych przedmiotów, takich jak opakowania z cienkiej blachy, ceramika i przedmioty metalizowane, do lutowania ściernego; lutowanie żeliwa, miedzi, mosiądzu, żeliwa ocynkowanego. Wybór składu lutu zależy od rodzaju łączonych metali, metody lutowania, granic temperatur procesu lutowania i późniejszej eksploatacji, masy i wielkości łączonych części, odporności na korozję.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup lutu POSSU-8-3 luzem lub na raty. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie POSSU-8-3, cena - najlepsza u dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup dzisiaj. Klienci hurtowi preferencyjna cena.

Kup w okazyjnej cenie.

Wszystkie produkty są certyfikowane. Jakość gwarantuje ścisłe przestrzeganie technologii produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić wykwalifikowanej pomocy. Kup lut dowolnej marki, możesz łatwo, kontaktując się z najbliższym biurem. Jakość lutu Auremo spełnia międzynarodowe standardy. Najlepsza cena od dostawcy.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)