Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

36NHTJU drut, pręt, pręt

Drut 36NHTJU okrągły (pręt) 36NHTJU blacha, listwa

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
36NKHTYU EI702 1.3918 N09902 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Produkcja

Pręt, drut wykonany ze specjalnej elastycznej stali 36NKHTJU odnosi się do grupy sortowanych precyzyjnych walców metalowych. Stop jest wytapiany w odkrytych piecach całkowicie elektrycznych. Jest topiony z trzech głównych metali - żelaza, chromu, niklu. Istnieją również szczątkowe pierwiastki z tytanu i aluminium. Zawartość Ni wynosi około 35 — 37%, Ti — 2,7 — 3,2%, Cr — 11,5 — 13%, Al — 0,9 — 1,2%. Resztę stanowią żelazo oraz nadstopy manganu i krzemu. Stal jest kuta w temperaturze od 1150 do 1180 °C na początku i do 850 °C na końcu. Jest wzmacniany termicznie wodą w powietrzu o temperaturze nie wyższej niż 1200 °C. Pręt jest odpuszczany w temperaturze t° 1050 — 1150 °C w powietrzu. Stop ten jest łatwy do spawania dowolnym rodzajem spawania. Przy spawaniu łukowym lub ręcznym stosuje się elektrody topliwe.

Skład procentowy stopu:

P S C Glin Mn Si Ti Kr Ni Fe
≤0,015 ≤0,015 ≤0,03 0,9-1,2 ≤0,2 ≤0,3 2,7-3,2 11,5-13 35-37 reszta

Pręt można wyprodukować w dowolnej i dokładnej długości (zwykle jest to 2 — 6 m). Pręty mogą być obrabiane metodą termiczną (oznaczenie T) lub bez obróbki cieplnej. Mogą być również utwardzane młotkiem (oznaczenia literą H); oznacza to, że są one narażone na ponowne rolowanie.

Aplikacja

Pręty, druty są szeroko stosowane w nowoczesnej inżynierii mechanicznej, precyzyjnej budowie przyrządów, przemyśle zegarmistrzowskim i medycynie. Wykorzystuje się go również do wyrobu urządzeń ultradźwiękowych, sprężyn zegarków, rezonatorów, filtrów elektromechanicznych, membran i podobnych detali, od których wymagane są właściwości sprężyste niezależne od temperatury. Takie urządzenia mogą być eksploatowane w temperaturze do 250°C. Stal ta doskonale nadaje się do produkcji domowych maszyn i przyborów. Drut służy do produkcji specjalnych siatek, sprzętu AGD, sprężyn, elektrod do prac spawalniczych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» sprzedaje wysokiej jakości walcówkę metalową na najkorzystniejszych warunkach. Tutaj możesz kupić drut, pręt, pręt Elinvar o standardowych i nieregularnych rozmiarach. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Najlepsza cena od dostawcy drutu, pręta, pręta Elinvar. Wypełnienie zamówienia realizujemy w najkrótszych terminach. Nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz w różnych miastach Europy Wschodniej. Dla stałych klientów oferujemy korzystną cenę drutu, pręta, pręta Elinvar.

Dostarczać

Połącz nas w wygodny sposób z najbliższym biurem. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Możesz kupić drut, pręt, pręt Elinvar o standardowych lub nieregularnych rozmiarach od «Auremo» dostawcy drutu, pręta, pręta Elinvar. Tutaj możesz znaleźć przystępną cenę drutu, pręta, pręta Elinvar dla Elinvar od dostawcy.