Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, rura wykonana z tytanu klasy 17

Charakterystyka ogólna

Stop tytanu klasy 17 (stop domieszkowany) odnosi się do europejskiego tytanu. Jest to siedemnasty gatunek stopów tytanu. Posiada optymalną plastyczność. Klasa 17 jest podobna do stopów klasy 1, 11. Właściwości mechaniczne i fizyczne są identyczne z jedenastą klasą tytanu.

Właściwości techniczne

Gatunek 17 ma znacznie niższą zawartość palladu (0,04 — 0,08%) w porównaniu z innymi stopami tytanu. Stop ten jest znacznie tańszy i łatwo spawalny. Stop ma tylko jedną fazę α. Materiał ten jest bardzo odporny na korozję w środowisku utleniającym i redukującym. Jest bardzo odporny na korozję alkaliczną. Produkty hutnicze, które można wytwarzać: rury spawane, druty, blachy, taśmy, odkuwki, pręty.

Skład procentowy

O N C H Fe Pd Ti
≤0,18 ≤0,03 ≤0,10 ≤0,015 ≤0,20 0,04-0,08 podstawa

Znajduje zastosowanie w przemyśle chemicznym, przetwórczym, inżynierii lotniczej.

Hartowanie

Właściwości wytrzymałościowe tytanu zależą od obecności w jego składzie nieuchronnych pierwiastków resztkowych, które dzielą się na dwie grupy: 1) zanieczyszczenia śródmiąższowe: tlen, azot, wodór, węgiel oraz 2) zanieczyszczenia substytucyjne: krzem, żelazo. Zanieczyszczenia śródmiąższowe silnie wpływają na jakość tytanu — zmniejszają plastyczność i zwiększają wytrzymałość. Wytrzymałość czystego tytanu wynosi 57 HB. Można go zwiększyć ponad dwukrotnie. Obecność tlenu w stężeniu 0,1-0,5% ma niewielki wpływ na plastyczność tytanu. Jednak tytan całkowicie traci zdolność do odkształceń plastycznych przy stężeniu tlenu 0,7%. Każdy punkt bazowy azotu zwiększa odporność na pękanie, jednocześnie zmniejszając plastyczność. Po osiągnięciu poziomu 0,2% N następuje kruche pękanie metalu.

Arkusz tytanu klasy 17, dostawca rur

Firma «Auremo» proponuje zakup towaru za najkorzystniejszą cenę blachy tytanowej klasy 17, rury. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Jest zgodny z międzynarodowymi standardami. Możesz łatwo kupić towary z blachy tytanowej klasy 17, dostawcy rur. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Jeśli kupisz hurtowo blachę tytanową klasy 17, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowane są tym, że posiadamy swoje biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej.

Kup w okazyjnej cenie

Przy wyborze stopów żaroodpornych należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Szeroki wybór tytanowych walców metalowych na wcześniejsze zamówienie jest prezentowany w magazynie. Firma «Auremo» oferuje kupno blachy tytanowej klasy 17, rury. Blacha tytanowa gatunek 17, cena rury jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą przy doborze potrzebnych produktów, od których zależy sprawność i niezawodność przyszłego sprzętu. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz szybką dostawę. Wszystkie informacje o towarach można znaleźć na stronie internetowej firmy. Dla stałych klientów oferujemy rabaty.