Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Arkusze i taśmy z Invaru Ni36

Drut, pręt, pręt Arkusz, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
36N 36 1.3912 K93600 Ni36 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Arkusz Invar, dostawca taśm

Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Możesz łatwo kupić arkusz lub pasek Invaru. Po prostu połącz nas wygodnym sposobem do Ciebie. Numery telefonów i adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Tutaj znajdziesz niedrogi arkusz Invar, cenę taśmy od dostawcy arkuszy Invar, taśmy.

Produkty Grubość KCU y d5 st św Fe Obróbka cieplna
GOST 14 080-78 — blacha, taśma 0,5-4,5 kJ/m2 % % MPa MPa - -

Charakterystyka techniczna

Nowoczesny przemysł metalurgiczny zajmuje się wytwarzaniem następujących wyrobów hutniczych ze stopu Ni36;

płyta walcowana na gorąco
pręt walcowany na gorąco
taśma walcowana na zimno
bezszwowa rura
ubity pręt itp.

Ten rodzaj stopów precyzyjnych ma określony LCTE i zawiera w swoim składzie na bazie żelazo (63−64,5%) i nikiel (35−37%). Stop ma mały liniowy współczynnik rozszerzalności cieplnej (- 1,5x10−6 1/°С temperatura wynosi -80 + 100°C). Określa jego zastosowanie w szczegółach wytwarzania przyrządów kontrolnych i pomiarowych. Narzędzia te działają przy krańcowych gradientach temperatury klimatycznej, utrzymując stały wymiar w tym zakresie temperatur. Jest stopowy z krzemem, miedzią, manganem, aluminium, molibdenem i wanadem. Ni36 otrzymuje się metodą próżniowego topienia indukcyjnego. Stal ta jest często stosowana z efektywną warstwą innych stopów (20NG, 75GND, 19NKH, 24NKH). W rezultacie pojawiają się termostatyczne bimetale różnych klas.

Inwar, skład procentowy, podstawę stanowi żelazo

V P Mn Si C Ni Kr S pn Cu Glin
≤0,1 ≤0,015 0,3 — 0,6 ≤ 0,3 ≤0,05 35 — 37 ≤0,15 ≤0,015 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,1

Inwar, właściwości fizyczne

С° 1/° kg/m3 J/(kg/stopnie) V/(m/stopnie) MPa Ohm-m
10 6 8,2 1,42 20 420 R10 9

Dzięki właściwościom technologicznym i eksploatacyjnym materiał tego gatunku znajduje szerokie zastosowanie we współczesnym przemyśle. Wraz z pojawieniem się materiałów nowej generacji stała się możliwość usprawnienia wielu procesów technologicznych oraz zapewnienia długotrwałej i niezawodnej pracy całego zespołu urządzeń w szerokim zakresie temperatur. Wyjątkowe cechy materiału uwarunkowane są jego zrównoważonym składem oraz specjalnym procesem technologicznym.

Charakterystyka fizyczna

Opis Identyfikacja
Moduł sprężystości pierwszego rodzaju [MPa] mi
Temperatura wymagana do uzyskania rzeczywistych cech, [stopnie] T
Współczynnik rozszerzalności liniowej [1/deg] (zakres temperatur 20°С) A
Rezystancja powierzchniowa jednostki elektrycznej [Ohm-m] R
Gęstość materiału, [kg/m 3 ] R
Zdolność grzewcza materiału (lub współczynnik przewodnictwa ciepła) [V/(m/deg)] l
Ciepło właściwe materiału [J/(kg/deg)] (zakres temperatur 20°С) C

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» dostarcza stopy precyzyjne na korzystnych warunkach. Na stanie magazynowym znajduje się szeroka gama półfabrykatów. Arkusz inwarowy, cena listwy uzależniona jest od zakresu zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz arkusze Invaru w postaci taśmy w sprzedaży hurtowej, otrzymasz specjalne rabaty. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Kup blachę Invar, rozetrzyj już teraz!