Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Lutować PIC30

Znaczenie

Jak wiadomo, wszystkie luty są niezbędnym elementem do montażu konstrukcji wykonanych z metalu. W celu uzyskania wysokiej jakości spoiny na produktach z cyny stosuje się głównie lutowie marki PIC. Ten typ odnosi się do lutu bez nadmiaru. Lut PIC30 jest wykonany zgodnie z GOST. z ołowiu i cyny o wysokiej czystości.

Luty marki PIC

Stopień PIC Dostawa temperatura topnienia Aplikacja
30 Bity, drut Ř 1-4 mm, pręty 183-255°C Lutowanie i lutowanie grzejników, blach mosiężnych i ocynkowanych
40 Bity, drut Ø 1-4 mm, pręt 183-238°C Lutowanie urządzeń elektrycznych, ocynkowanych części żelaznych, tworzenie hermetycznych spoin.
60 Bity, drut Ø 0,5-4 mm, pręty 183-190°C Lutowanie sprzętu radiowego, obwodów drukowanych, przyrządów precyzyjnych.
90 Pręt 183-220°C Lutowanie i cynowanie sprzętu domowego i medycznego.

Stosowanie

Lutowanie miedzi, żelaza lub mosiądzu. Niezastąpiony w energetyce.

Technologia lutowania

Użycie tego rodzaju lutu może dać dobre efekty tylko wtedy, gdy osoba dobrze rozumie cały proces lutowania i przestrzega wszystkich podstawowych zasad działania. Luty serii PIC tworzą podczas procesu lutowania tzw. strefę stopu pośredniego z powierzchnią części. Należy zauważyć, że jakość lutowania czystych powierzchni metalowych będzie zależała od stopnia rozpuszczania metalu w lucie. Oznacza to, że im wyższy stopień rozpuszczania, tym lepsza jakość lutu. Innymi słowy, jakość lutowania zależy od szybkości dyfuzji. W celu zwiększenia szybkości dyfuzji konieczne jest posiadanie czystych powierzchni na częściach przeznaczonych do lutowania. Jeśli powierzchnia jest utleniona, szybkość dyfuzji lutu jest znacznie zmniejszona lub całkowicie nieobecna. Aby zapobiec utlenianiu stopionego lutu podczas lutowania, stosuje się odpowiednie topniki. Mają temperaturę zbliżoną do temperatury topnienia lutowanej części.

Skład procentowy (GOST 21930-76)
Fe Ni S Glin Cu Jak Pb zn Śr Bi Sn
≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,002 ≤0,05 ≤0,02 68.766 - 71 ≤0,002 ≤0,1 ≤0,2 29 - 31

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup lutu PIC30, cena na dzień dzisiejszy najkorzystniejsza. W hurtowni znajduje się duży wybór produktów wysokiej jakości. Zgodność z GOST i normami międzynarodowymi. Dostępność towaru i szybką dostawę zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w miastach Europy Wschodniej. Zawsze możesz kupić lut PIC30, cena zależy od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Dla odbiorców hurtowych cena jest preferencyjna.

Kup okazyjną cenę

Wszystkie produkty są certyfikowane. Jakość gwarantuje ścisłe przestrzeganie technologii produkcji. Zawsze na stanie lutowniczy PIC30, cena - najlepsza w tym segmencie wyrobów walcowanych. Nasi menedżerowie są gotowi udzielić wykwalifikowanej pomocy w wyborze towarów. Kup lutownicę PIC30 łatwo zrobić kontaktując się w wygodny sposób z najbliższym biurem. - Numery telefonów i adres e-mail najbliższego przedstawiciela znajdują się w zakładce „Kontakty”. Poproś o usługę „Callback”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać lut, który najlepiej spełni Twoje indywidualne wymagania.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)