Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Końcówki z węglików spiekanych

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VK8 WCo8 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
VK6 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
VK10 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Końcówki z węglików spiekanych są stosowane jako końcówki skrawające przy obróbce metali. Takie produkty można podzielić na dwa rodzaje: lutowanie twarde i wkład. Zaletą tych ostatnich jest to, że przy ich pomocy można wykonać kilka różnych procesów tandemowo na jednej maszynie. Do produkcji końcówek węglikowych stosuje się takie metale ogniotrwałe (HG20, A10, B35, WK10):

— wolfram;

— tytan;

— kobalt;

— tantal.

B25

Końcówki węglikowe do lutowania tego gatunku są wykonane z wolframu zgodnie z GOST. Daje to możliwość stosowania końcówek przy dużych prędkościach skrawania w temperaturze do 1000°C. Możesz również kupić końcówki węglikowe B35 do podobnych celów — są one prawie identyczne z B25 pod względem odporności na ciepło. Ale mają wyższą wytrzymałość na zginanie.

WK10

Końcówki z węglików spiekanych WK10 o twardości HRA (nie mniejszej niż 87,0) są dobrą wartością do wykorzystania ich w roli narzędzia wiertniczego, tnącego lub frezarskiego. Maksymalna wytrzymałość na zginanie jest jeszcze wyższa niż w B25 i B35. Stanowi to nie mniej niż 180 kgf/ mm2 .

Stopowanie

Węglik metalu jest często dodawany do stopów wolframu. Dzięki temu zmniejsza się kruchość produktu. Oznacza to, że zwiększa się jego żywotność. Oprócz węglików wolframu (B25, B35, WK10) wyróżnia się końcówki węglikowe, w których dodano stopy metali rzadkich, jak tytan (H10), tytan + węglik tantalu (T50) oraz bezwolframowe.

Dostawca

Dostawca końcówek węglikowych «Auremo» z powodzeniem sprzedaje końcówki węglikowe (B25, B35, WK10, H10, T50) na korzystnych warunkach. W magazynie prezentowana jest szeroka gama towarów wysokiej jakości. Cena końcówek węglikowych uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz końcówki węglikowe, otrzymasz specjalne rabaty. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca końcówek węglikowych «Auremo» sprzedaje metale rzadkie i ogniotrwałe. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Możesz kupić towar, łącząc się z najbliższym biurem. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy podane są w dziale „Kontakty”. Oferujemy najlepszą cenę końcówek węglikowych od dostawcy. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań.