Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Aluminiowa płyta

Aluminiowa płyta

Karel Capek zauważył kiedyś, że przyszłość wkracza w nasze czasy w kawałkach.

Zalety

Płyta aluminiowa jest trwała i mocna. Można go łatwo złożyć i poddać dowolnej obróbce mechanicznej, takiej jak spawanie, wiercenie, cięcie. Konstrukcje i części o dowolnej konfiguracji mogą być wykonane z blachy aluminiowej. Jest odporny na korozję, lekki, ma estetyczny wygląd, spełnia surowe normy sanitarne. Wytrzymuje również znaczne wahania temperatury i jest stosowany w lotnictwie nawet w ekstremalnych regionach polarnych.

Etykieta

Jakość Charakterystyka
Okładziny obnażony
Ubrany normalnie А
Technologicznie uzbrojony Б
Stan materialny tłoczony na gorąco - bez obróbki cieplnej
naturalnie starzona, hartowana T
sztucznie postarzane, utwardzane Т1
Stopień wykończenia normalna
wysoki В
zwiększony П

Produkcja

Płyty aluminiowe są wytwarzane przez kucie, tłoczenie, prasowanie zgodnie z GOST 17 232 ze stopów aluminium.

Nazwa Ocena GOST Ciąć
Aluminiowa płyta

Д20, Д16БТ, Д16Б, Д16АТ, Д16, В95, АМц,

AMg6B, AMg6, AMg5, AMg3, AMg2, AK4-1cht,

AK4-1, AD1, AD0, A5, 1561B, A6, A7

17 232

10,0-200,0x1200-

1500x2000-8000

Aplikacja

Płyty aluminiowe są bardzo popularne w produkcji różnych wzorów. Zapotrzebowanie na nie stale wzrasta, szczególnie w branży budowlanej, np. przy produkcji elementów dekoracyjnych wnętrz i na zewnątrz. W przemyśle spożywczym, elektrotechnice, lotniczym płyta aluminiowa jest nieodzowna. Blacha aluminiowa w technice transportowej służy do tworzenia rozpórek, poszycia kadłuba itp. , w lotnictwie są popularne do produkcji elementów sterujących, części płaskich, fragmentów kadłuba.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup blach aluminiowych luzem lub na raty. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie blacha aluminiowa, cena - najlepsza u dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup blachę aluminiową już dziś. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup w korzystnej cenie.

Dostawca "Auremo" oferuje zakup blachy aluminiowej na korzystnych warunkach, cena - najlepsza w tym segmencie wyrobów walcowanych. W magazynie firmy istnieje nieograniczony duży wybór blach aluminiowych. Na życzenie firma wykonuje cięcie i obróbkę. Zgodnie z GOST 24 231-80 procentowy skład materiału jest kontrolowany. Tymczasowa ochrona przed korozją, pakowanie, przechowywanie. a transport odbywa się zgodnie z GOST 9 .510-93, Kup dziś blachę aluminiową. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości.