Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, taśma, folia ze stopu 36NKHTJU5M.

Arkusz, taśma, folia

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
36NKHTYu5M EP51 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka stopu

Precyzyjny stop gatunku Elinvar+5Mo dotyczy stali o zadanym stopniu sprężystości. Stosowany jest w elastycznych elementach detekcyjnych i działa w temperaturach do 350°C. Stop posiada unikalne właściwości fizyczne i mechaniczne (magnetyczne, elastyczne, grzewcze, elektryczne itp.). Stopy precyzyjne odnoszą się do stopów wysokostopowych i są wytwarzane na bazie żelaza, niklu, miedzi, niobu i kobaltu. Charakteryzują się dokładnością składu chemicznego, precyzją wykonania, przetwarzalnością i minimalną zawartością pierwiastków resztkowych.

Skład procentowy stopu:

Ni S Ti pn Kr Glin C Fe Mn P pozostałe elementy
35 — 37 do 0,02 2,7 — 3,2 4 — 6 12,5 — 13,5 1 — 1,3 ≤0,05 37.01 — 43.7 0,8 — 1,2 ≤0,02 ≤0,1

Właściwości mechaniczne

Dzięki wysokim walorom technologicznym i eksploatacyjnym stop jest szeroko stosowany do wytwarzania elementów o zadanym stopniu sprężystości. Wraz z pojawieniem się takich materiałów nowej generacji pojawiła się szansa na udoskonalenie wielu metod produkcji. Dzięki tym materiałom możliwe stało się zapewnienie długotrwałej i niezawodnej pracy całej konstrukcji. Wyjątkowe cechy materiału uwarunkowane są jego zrównoważonym składem oraz specjalnym procesem technologicznym.

Opis Identyfikacja
Krótka odporność na pękanie [MPa] św
Granica przepływu (proporcjonalne obciążenie graniczne) dla trwałej zmiany postaci [MPa] st
Procent wydłużenia przy zerwaniu [ % ] d5
Współczynnik skurczu [%] y
Udarność [ kJ/m2] KCU
Twardość Brinella [MPa] HB

Sprzedam w okazyjnej cenie Elinvar+5Mo blacha, taśma, folia cena

Kup Elinvar+5Mo arkusz, taśma, folia już teraz. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Możesz łatwo kupić dowolne wyroby metalowe od dostawcy blach, taśm, folii Elinvar+5Mo. Po prostu połącz nas wygodnym sposobem do Ciebie. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań.

Elinvar+5Mo blacha, taśma, dostawca folii

Firma «Auremo» dostarcza stopy precyzyjne na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Elinvar+5Mo arkusz, taśma, folia cena uzależniona od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupujesz produkty hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest obecnością biur w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Kup Elinvar+5Mo arkusz, taśma, folia już teraz!