Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura, płyta, blacha z Ti-6Al-6V-2Sn

Rura, płyta, blacha z Ti-6Al-6V-2Sn

Charakterystyka techniczna

Tytan Ti-6Al-6V-2Sn jest również znany jako Ti 6-6-2. Odnosi się do gatunków europejskiego tytanu. Jest wytwarzany przez podwójne lub potrójne topienie. W jego skład wchodzą: aluminium, wanad, żelazo, krzem, cyna; punkt bazowy pierwiastków zanieczyszczeń: tlen, węgiel, azot. Odnosi się do stopów grupy α + β o wysokiej odporności na korozję. Ma średnią spawalność z innymi metalami, wysoką wytrzymałość właściwą i niemagnesowanie, dobrą urabialność. Stop można utwardzić przez obróbkę cieplną. Te cechy sprawiają, że jest to idealny metal dla korpusów rakietowych i powietrznych.

Skład procentowy zgodnie z normą ASTM

Ti Glin V Sn Si Fe O C N H Pozostałości elementów
Podstawa 5,5-6,3 5,5-6,3 1,8-2,2 0,06-0,1 0 35-1 ≤ 0,2 ≤0,5 ≤0,04 ≤0,015 ≤0,3

Stop może być formowany nie tylko na gorąco, ale również na zimno. Wyroby hutnicze: rury, blachy, odkuwki, pręty, pręty, druty, wyroby płaskie. Produkty młyna tytanowego są zwykle wyżarzane w zakresie 1300 ° F-1500 ° F pod osłoną atmosfery gazu obojętnego.

Rura Ti-6Al-6V-2Sn, dostawca płyt

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup rury, blachy Ti-6Al-6V-2Sn. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów. Jakość jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Rury, blachy, blachy z ti 6−6-2 są zawsze na stanie. Możesz je kupić za najlepszą blachę ti 6-6-2, cena rury od blachy ti 6-6-2, dostawca rur. Kup blachę ti 6−6-2, rurę już teraz! Blacha Ti 6−6-2 cena rur jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

«Auremo» to blacha ti 6−6-2, dostawca rur do wyrobów z walcowania tytanu do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup towaru w dużym asortymencie hurtowym. Szeroki wybór produktów jest prezentowany w magazynie. Rury, blachy, blachy z ti 6−6-2 są zawsze na stanie. Rura Ti-6Al-6V-2Sn, cena blachy uzależniona od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Blacha Ti 6−6-2 cena rur jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Współpracujemy z doświadczonymi menedżerami, którzy mogą pomóc w hurtowym zakupie blach ti 6−6-2, rur. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Kup rurkę Ti-6Al-6V-2Sn, blachę za chwilę. Jest przystępna cena od rury Ti-6Al-6V-2Sn, dostawcy płyt.