Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Posu lutowniczy 30-2

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
POSSu 30-2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Lut POSSU-30-2 należy do lutów cynowo-antymonowo-ołowiowych. Skrót POSSU-30-2 oznacza lut na bazie ołowiu z 30% cyną i 2% antymonem. Oprócz tych pierwiastków lut zawiera również niewielkie ilości aluminium, siarki, miedzi, cynku, niklu, żelaza, bizmutu i arsenu. Dodatki te optymalizują właściwości technologiczne lutu. Temperatura topnienia lutu nie przekracza 250 stopni Celsjusza. Jego gęstość wynosi 9,6 g/cm3. Właściwy opór elektryczny wynosi 0,182 μOhm*m .

Skład procentowy (GOST 21930-76)

Glin S Ni zn Fe Jak Bi Cu Śr Sn Pb
≤0,002 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,05 ≤0,1 ≤0,1 1,5-2 29-31 pozostałość

Aplikacje

Ten rodzaj lutu jest przydatny w przemyśle elektrycznym oraz w produkcji chłodnictwa. Lutowanie i cynowanie różnych przedmiotów, takich jak opakowania z cienkiej blachy, ceramika i przedmioty metalizowane, do lutowania ściernego; lutowanie żeliwa, miedzi, mosiądzu, żeliwa ocynkowanego. Wybór składu lutu zależy od rodzaju łączonych metali, metody lutowania, granic temperatur procesu lutowania i późniejszej eksploatacji, masy i wielkości łączonych części, odporności na korozję.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup lutu na najkorzystniejszych warunkach. Szeroki asortyment w magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie POSSU-30-2, cena - najlepsza u dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup lutownicę POSSU-30-2 już dziś. Przy zakupach hurtowych cena preferencyjna. Dostarczamy lut w postaci gąsek, drutu o przekroju 1-1,4 mm lub pręta 3-5. Przystępne ceny i szybka dostawa zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu, Europie Wschodniej.

Kup, okazyjna cena.

Wszystkie produkty są certyfikowane. Jakość gwarantuje ścisłe przestrzeganie technologii produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić wykwalifikowanej pomocy. Kupić walcowaną stal lub inne wyroby metalowe, możesz łatwo, kontaktując się z najbliższym biurem. Zamów usługę „Callback”, a manager pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)