Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, koło, drut 5X2MNF

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
5X2MNF DI32 55NiCrMoV7 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Dostawca

Przy wyborze stali narzędziowej należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Dostawca Auremo oferuje nieograniczony asortyment stali narzędziowych na zamówienie. Dziś możesz kupić stal narzędziową 5Х2МНФ na najkorzystniejszych warunkach, Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Nasi specjaliści są zawsze gotowi pomóc w doborze niezbędnych produktów, od których zależy wydajność i niezawodność przyszłego sprzętu. Hurtownicy otrzymują korzystne rabaty.

Aktualność

Stal narzędziowa 5Х2МНФ jest wysokostopową stalą żaroodporną stosowaną na matryce wielkogabarytowe, ciężkie odlewy kokilowe, do przebijania i formowania części, stempli, poziomych maszyn kuźniczych, do kucia na gorąco stali konstrukcyjnej. Stal narzędziowa tego gatunku jest bardziej żaroodporna w porównaniu z analogicznym gatunkiem stali 4Х5В2ФС, 4Х5МФ1С lub 4Х3ВМФ.

Cechowanie

Pierwsza liczba w skrócie gatunku oznacza frakcję węgla w setnych częściach procenta. Na przykład 5 oznacza 0,5%. Gdy na początku znaku nie ma cyfr, frakcja węgla jest większa niż 1%. Następnie pojawia się skrót literowy. Jeśli po literze nie ma cyfry, pierwiastek jest mniejszy niż 1%. Litera „A” oznacza minimalną zawartość szkodliwych zanieczyszczeń siarki, fosforu.

Produkcja

Ta stal narzędziowa (stopiona zgodnie z GOST 5632-72 , w swoim składzie ma około 2% chromu, dodatki wanadu, molibdenu, manganu. Stop ten jest również stopiony z niklem do 1,6%, zawiera również węgiel do 0,53% jak fosfor i siarka - jedna setna procenta Stopowanie przyczynia się do odporności cieplnej i umożliwia wytwarzanie wysokiej jakości narzędzi z tej stali.

Skład procentowy (GOST 5632-72)

C Kr Mn pn Ni P S Si V Fe
0,46-0,53 1,5-2 0,4-0,7 0,8-1,1 1,2-1,6 ≤0,030 ≤0,030 0,1-0,4 0,3-0,5
Podstawa

Okrąg tej stali narzędziowej jest wykonywany przez tłoczenie metalu do określonego wstępnie ustawionego kształtu. Okrąg wykonany z tej stali może być stosowany jako półfabrykat do różnych produktów.

Kup, okazyjna cena

Dostawca "Auremo" oferuje zakup blachy, koła, drutu gatunku 5X2MNF, cena na dzień dzisiejszy jest najkorzystniejsza. Zgodność z GOST i normami międzynarodowymi. Zawsze można dokupić blachę, okrągłą, drut 5X2MNF, cena uzależniona od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Przy zakupach hurtowych udzielane są preferencyjne rabaty. Europa. Kup blachę 5X2MNF, okrągłą, drut już dziś, cena jest najlepsza w tym segmencie wyrobów walcowanych.