Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Stop róży

Charakterystyka techniczna

Stop Rose'a to stop metali łatwo topiących się z kroplami koloru srebrnego. Wynalazł ją niemiecki chemik Valentine Rose senior. Temperatura krzepnięcia wynosi 93° — 96°C. Temperatura topnienia stopu wynosi +94°С. Stop Rose zawiera około 50% bizmutu, 18% cyny, 32% ołowiu.

Bi Pb Sn Pozostałości elementów
50% 32% 18% 0,5%

Ten materiał jest doskonale wytapiany we wrzącej wodzie. Ze względu na swoje właściwości stop Rose'a jest prawie identyczny ze stopem Wooda. Różni się jednak niższym poziomem toksyczności, ponieważ nie zawiera w swoim składzie kadmu.

Produkcja i zastosowanie

Stop róży produkowany jest w postaci sztabek (10x12x250), kropli, gąsek zgodnie z wymaganiami warunków technicznych 6-09-4065-88. Stosowany jest w postaci specjalnego lutu gatunku POSW-50 do lutowania styków wrażliwych na przegrzanie. Stosowany jest również do lutowania stopów miedzi, stopów miedzi z aluminium w elektrozaworach aluminiowych oraz technologiach półprzewodnikowych. Służy również do cynowania i lutowania stopów miedzi lub niklu, mosiądzu, brązu, ceramiki posrebrzanej, detali i biżuterii. Stop ten jest często używany przez radioamatorów do cynowania miedzianych powierzchni trawionych płyt. Odbywa się to w następujący sposób: do wrzącej wody dodaje się 2-3 krople stopu, a następnie kwasek cytrynowy. Następnie płytkę wkłada się do pojemnika i dociska miedzianą stroną do dna za pomocą patyczka. Gotową płytkę wybiera się i odkaża chłonną ściereczką.

Przewożenie i przechowywanie

Stop róży jest zwykle przechowywany w szczelnie zapakowanym pojemniku lub w magazynie wewnętrznym przez trzy lata. Dostając się na skórę, ten stop może powodować pokrzywkę lub zatrucie, o ile zawiera metale ciężkie. Jego transport może odbywać się dowolnym rodzajem transportu.

Dostawca

Chcesz kupić stop Rose's hurtowo? Dostawca «Auremo» proponuje zakup towarów na korzystnych warunkach. Jest zgodny z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Formy stopu Rose'a zgodnie z technologicznymi właściwościami procesu produkcyjnego bez dodatkowych kosztów. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. W razie potrzeby produkty mogą przejść dodatkową kontrolę. Istnieją najkrótsze terminy dostaw. Współpracujemy z doświadczonymi menedżerami, którzy zawsze są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jeśli kupisz stop Rose's hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty.

Kup po okazyjnej cenie stopu Rose

Łatwo topiące się stopy, które są sprzedawane przez dostawcę stopów «Auremo» Rose, są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Szeroki wybór produktów, kompleksowa obsługa doradcza, przystępna cena stopu Rose's oraz krótkie terminy dostaw definiują wizerunek firmy. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Dostawca stopów «Auremo» Rose ma wszelkie możliwości do produkcji wysokiej jakości produktów o nietypowych rozmiarach na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do współpracy.