Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Arkusz Kovar, Nilo, listwa

Drut, pręt, pręt Arkusz, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
29NK 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
29NK-t 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
29NK-m 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Sto lat temu stopy niklu były uważane za rarytas. Dziś mają najszersze zastosowanie. Arkusze i taśmy gatunków Kovar, Nilo mają znikomy współczynnik rozszerzalności liniowej. Ich przewodnictwo jest trzykrotnie wyższe niż przewodnictwo inwaru. Jest to stop magnetyczny, który składa się z żelaza (54%), niklu (29%), a resztę stanowi kobalt. Obecność kobaltu w składzie (17%) znacznie podnosi koszt materiału. Jakość blach i taśm gwarantuje GOST 0994-74 i rygorystyczna zgodność technologiczna produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Połącz nas w wygodny sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz manager pomoże Ci wybrać produkty, które spełnią Twoje indywidualne wymagania.

Produkcja

Plastyczność niklu daje możliwość wykonania V-drzwi o mikronowej grubości. Taśma ze stopu Kovar, Nilo jest wykonana zgodnie z GOST 15 515-70. Zawiera nikiel, kobalt, żelazo, nadstopy krzemu, siarki, cyny, manganu. Zgodnie z wymaganiami norm, jego grubość wynosi 0,05 — 2 mm z ułamkowym odchyleniem 0,01 — 0,1 mm w stronę malejącą. Jego szerokość musi wynosić 2,5 m z odchyleniem +0,2 — 1 mm w kierunku wzrostu szerokości. Długość nie może przekraczać 30 cm. Przy grubości 0,1 — 0,5 mm można wyprodukować walcówkę o długości około 100 m po uzgodnieniu z dostawcą. Jednak obecne będą szwy spawalnicze. Zgodnie z określonymi normami powierzchnia musi być gładka i czysta. Masa kręgu może wynosić 0,5-18 kg (w zależności od grubości) w przeliczeniu na metr kwadratowy produkcji. Dopuszczalne jest występowanie drobnych wad na powierzchni gotowej taśmy: wgniecenia transportowe, rysy, odbarwienia. Są dopuszczalne i uzależnione od warunków przechowywania produktu. Pasek w postaci długości można nazwać wstęgą. Jest to najczęściej spotykany półfabrykat.

Aplikacja

Znajduje zastosowanie w medycynie, badaczach fizyki, chemii, produkcji detali silników lotniczych. Jest również szeroko stosowany w przemyśle maszynowym, przy produkcji urządzeń elektrycznych, grzejników o stabilnych właściwościach i wysokiej rezystancji. Zwykle do takich produktów stosuje się najcieńszą taśmę lub drut (grubość 5 — 25 mikronów).

Skład procentowy GOST 10994-74

P S C Kr Ti Glin Cu Si Mn Ni Współ Fe
≤0,015 ≤0,015 ≤0,03 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,4 29 17-18

52-54Właściwości fizyczne stopu

1/stopień kg/m3 J/(kg/stopnie) V/(m/stopnie) MPa Ohm-m
20 10.7 8.2 - - 1,45 200

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup blach Kovar, Nilo, listew. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Tutaj możesz znaleźć przystępną cenę od dostawcy arkuszy Kovar, Nilo, taśmy. Kup Kovar, Nilo blacha, listwa już teraz! Kovar, Nilo blacha, taśma cena uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» jest dostawcą blach, taśm Kovar, Nilo do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala na zakup blachy Kovar, Nilo, listwy. Szeroki wybór produktów jest prezentowany w magazynie. Cena blachy Kovar, Nilo, taśmy dla stopów precyzyjnych uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Kovar, Nilo blacha, taśma cena uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Współpracujemy z doświadczonymi managerami, którzy mogą pomóc w dokonywaniu zakupów hurtowych. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Kup towar już teraz! Tutaj możesz znaleźć najlepszą cenę od dostawcy arkuszy Kovar, Nilo, taśmy.