Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut spawalniczy z tytanu klasy 1

Drut z tytanu klasy 1 Arkusz tytanu klasy 1, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VT1-00 3.7025 R50250 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Drut do spawania tytanu wykonany jest zgodnie z GOST 27 265-87.

Służy do spawania konstrukcji wsporczych i obudów. Znajduje również zastosowanie w przemyśle lotniczym, stoczniowym, medycynie.

Skład procentowy według GOST 27 265 — 87

Gatunek stopu Główne składniki Ti Glin Mn pn V Zr Si Fe C O N H
Tytan klasy 1 główny <0,20 - - - - 0,08 0,15 0,05 0,12 0,03 0,003 0,10

Według GOST drut tytanowy musi być nawinięty pod warunkiem, że wojny nie będą się sklejać, a wygięcie cewki będzie wynosić 100%. Wygięcia cewki drutu nie są uważane za wadę. Dopuszczalne jest usuwanie defektów i zabrudzeń powierzchni za pomocą jasnego skrobania.

Główne cechy fizyczne drutu klasy 1:

— ma wysoką ciągliwość; ma zdolność przyklejania się do narzędzia skrawającego podczas obróbki maszynowej;

— jest odporny na korozję w powietrzu i słonej wodzie;

— składa się z tytanu (99,3%), aluminium (0,2%).

— jest to materiał niemagnetyczny, obojętny;

Dostawca drutu tytanowego klasy 1

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup towarów. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Drut spawalniczy tytanowy klasy 1 jest zawsze dostępny. Możesz kupić towar za przystępną cenę od dostawcy. Kup drut tytanowy klasy 1 już teraz! Cena drutu tytanowego klasy 1 jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Kup produkty już teraz.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca «Auremo» jest uznanym ekspertem na rynku żaroodpornych wyrobów młynarskich. Posiadamy biura w Europie Wschodniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup drutu tytanowego klasy 1 w dowolnej ilości hurtowej. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Firma «Auremo» jest niezawodnym dostawcą drutu tytanowego klasy 1 do żaroodpornych wyrobów walcowanych, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Oferujemy niezbędne rabaty dla odbiorców hurtowych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Istnieje najlepsza cena drutu tytanowego klasy 1 od dostawcy.