Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Produkty z mielenia wolframu

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VA EEP WP EWP Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Wolfram został wynaleziony w 1781 roku przez szwedzkiego chemika Carla Scheele. Tungsten oznacza „ciężki kamień” w tłumaczeniu ze szwedzkiego. Wolfram stoi na czele grupy najbardziej ogniotrwałych metali. Dlatego jest używany do produkcji istotnych detali. Dzięki jakości ogniotrwałej poprzedza ją tylko węgiel. Wolfram nie reaguje z pierwiastkami chemicznymi. Jest stosowany w przemyśle metalurgicznym ze względu na swoje właściwości ogniotrwałe. Pod względem gęstości wolfram jest identyczny ze złotem: 19,30 g/cm³ VS 19,32 g/cm³. Po określeniu temperatury topnienia wolframu (3387-3420°С) metal ten był używany do produkcji żarzących się włókien w lampach, grzejnikach, lampach elektronowych.

Właściwości fizyczne

Opis Identyfikacja
Temperatura charakterystycznego odbioru w °С 20°C
Współczynnik liniowej rozszerzalności cieplnej α [1/stopień] 43x10-6
Gęstość [g/cm 3 ] 19.3
Wytrzymałość na rozciąganie kg/mm 2 35
Ciepło właściwe w 20 °C [J/(kg/deg)] 0,134
Przewodność cieplna K [V/m*K] 300.173
Specyficzny opór elektryczny R Ohm-mm 2 /m 0,054

Wolfram jest często używany w nowoczesnych technikach w stanie czystym. Stal zawierająca 12% wolframu jest bardzo pożądana jako materiał na narzędzia przeznaczone do pracy na tokarce. Główne wady tego ogniotrwałego metalu to trudność w uzyskaniu go w stanie czystym, duża waga i złożoność przetwarzania.

Dostawca wyrobów hutniczych z wolframu

Firma «Auremo» oferuje zakup produktów w przystępnej cenie. Ceny produktów z walcowania wolframu kształtują się zgodnie z międzynarodowymi kosztami walcowania metali bez uwzględnienia innych wydatków. Jeśli kupujesz towary hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Produkty do obróbki wolframu WA są zawsze dostępne w magazynie. Możesz je kupić za najlepszą cenę produktów z młyna wolframowego od dostawcy. Zapraszamy do współpracy. Cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Kup teraz wyroby z wolframu.

Kup w okazyjnej cenie

Ogromna gama produktów jest prezentowana w magazynie dostawcy wyrobów wolframowych «Auremo». Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Kup produkty z przemiału wolframu, łącząc się z najbliższym biurem. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy podane są w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w wymiarach niestandardowych na indywidualne zamówienie.