Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, drut, pręt wykonany z Ti-6Al-6V-2Sn

Pręt (pręt), drut

Charakterystyka ogólna

Europejski stop Ti-6Al-6V-2Sn (ti 6-6-2) zawiera 6% aluminium, 6% wanadu, 2% cyny. Zwykle jest używany w postaci wyżarzonej i utwardzonej. Utwardzanie uzyskuje się przez obróbkę cieplną i odkształcanie na zimno. Ten stop tytanu ma niższą plastyczność i wytrzymałość niż tytan klasy 5. Należy do grupy gatunków trudno spawanych. Stop ti 6−6-2 można spawać w osłonie gazu obojętnego. Twardość tego stopu tytanu wynosi około 36-38 według skali Rockwella.

Skład procentowy zgodnie z normą ASTM

Ti Glin V Sn Si Fe O C N H Pozostałości elementów
Podstawa 5,5-6,3 5,5-6,3 1,8-2,2 0 06-0,1 0 35-1 ≤ 0,2 ≤ 0,5 ≤0,04 ≤0,015 ≤0,3

Stop może być formowany nie tylko na gorąco, ale także na zimno. Dostępne wyroby hutnicze: rury, wyroby płaskie i długie, odkuwki, kształtki, kołnierze. Produkty młyna tytanowego są zwykle wyżarzane w zakresie 1300 ° F - 1500 ° F w atmosferze gazu obojętnego.

Hartowanie

Właściwości wytrzymałościowe można znacznie zwiększyć poprzez hartowanie mechaniczne. Utwardzanie uzyskuje się przez odkształcanie tytanu na zimno. Może być szczególnie wysoki przy stopniu odkształcenia do 40%. Hartowanie mechaniczne ma niewielki wpływ na utwardzanie. Rekrystalizacja prowadzi do zmiękczenia tytanu. Stopień zmiękczenia osiąga 80% w końcowej temperaturze rekrystalizacji. Jeśli potrzebna jest duża wytrzymałość, konieczne jest zastosowanie prasowania kuźniczego.

Aplikacja

Pręty, druty ti 6-6-2 są stosowane na części pomp, do produkcji elementów złącznych, wałów silników okrętowych, fragmentów silników rakietowych i reaktorów jądrowych. Typowe obszary zastosowania to przemysł motoryzacyjny, produkcja samolotów.

Pręt Ti-6Al-6V-2Sn, dostawca drutu

Firma «Auremo» proponuje zakup wyrobów tytanowych za najkorzystniejszą cenę pręta Ti-6Al-6V-2Sn, drutu. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Bez problemu można kupić drut, pręt, pręt z pręta ti 6−6-2.Ti-6Al-6V-2Sn, cena drutu uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz drut Ti-6Al-6V-2Sn hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Kup tytanową wędkę klasy 5, kierownicę już za chwilę. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Bez problemu kupisz pręt Ti-6Al-6V-2Sn, drut. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Dostawca drutu «Auremo» Ti-6Al-6V-2Sn współpracuje tylko ze sprawdzonymi producentami. Dzięki temu nasze produkty są najwyższej jakości. Nasze telefony są wymienione w sekcji „Kontakty”. Tytanowy pręt, drut, pręt są zawsze w magazynie. Oferujemy rabaty dla odbiorców hurtowych. Czekamy na Twoje zamówienia.