Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha NiFe50, listwa

Drut, pręt, pręt Arkusz, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
50NP 50 1.3927 K94840 NiFe50 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Produkcja

Permaloy charakteryzuje się dokładnością składu chemicznego, precyzją obróbki produkcyjnej oraz brakiem pierwiastków resztkowych. Jest to stop o wysokiej zawartości domieszek. Produkowane są na bazie żelaza, niklu, miedzi, manganu i kobaltu. Takie stopy są wytapiane w specjalnych piecach metalurgicznych. Przygotowane wlewki poddawane są kuciu i wrębianiu. Stopy magnetyczno-miękkie charakteryzują się podwyższoną indukcją nasycenia technicznego oraz zwiększoną zdolnością indukcyjności magnetycznej. Stosowane są do produkcji transformatorów, rdzeni magnetycznych o zmiennym polu magnetycznym. Wykorzystywane są również w radiotechnice, elektrotechnicznej sferze przemysłu oraz w systemach automatyki, teleautomatyki, aparaturze obliczeniowo-pomiarowej.

Aplikacja

Blachy permalojowe, taśmy znajdują zastosowanie w nowoczesnych innowacyjnych technologiach, przy wytwarzaniu podzespołów elektronicznych, sprzętu AGD, detali technik laserowych oraz aparatury pomiarowo-metropolitalnej. Stop ten jest niezbędnym materiałem do produkcji rdzeni transformatorów małej i dużej mocy, elementów wykonawczych przekaźników, dławików, detali obwodów magnetycznych. Działają podczas pracy przy zwiększonej indukcji z niewielkim przesunięciem lub bez niej. Posiadając dużą początkową przepuszczalność, permaloj może namagnesować do nasycenia na słabych polach.

Arkusz NiFe50, dostawca taśm

Firma «Auremo» proponuje zakup blachy NiFe50, taśmy na najkorzystniejszych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Blacha, listwa NiFe50 są zawsze na stanie. Blacha NiFe50, cena listwy uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupujesz produkty hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowane są tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej.

Skład procentowy według GOST 10 994 — 74

P Fe Cu S Si Mn Ni C
≤0,02 48,33 — 50,55 ≤ 0,2 ≤0,02 0,15 — 0,3 0,3 — 0,6 49,0-50,5 ≤0,03

Permaloy jest wytapiany w otwartym piecu łukowym. Zastosowanie specjalnych masterstopów nadaje materiałowi najcenniejsze właściwości (sprężystość, magnes, ciepło, elektryczność). Stal ta posiada zrównoważone właściwości technologiczne, dzięki którym jest tak popularna. Rury w gatunku NiFe50 znajdują zastosowanie w dziedzinach budowy precyzyjnych obrabiarek, dokładnej budowy przyrządów, innowacyjnych technologii.

Własności mechaniczne w temperaturze 20 °C.

Produkty Obróbka cieplna Średnica y KCU d5 st św Fe Obróbka cieplna
Rozebrać się Temperatura wyżarzania: mm % kJ/ m2 MPa MPa
Wyżarzanie 450-550°С 20 280 480 wyżarzanie

Używać

Dzięki unikalnym właściwościom fizycznym i mechanicznym permaloj jest szeroko stosowany w nowoczesnym przemyśle. Wyjątkowe właściwości materiału uwarunkowane są jego zrównoważonym składem. Wraz z pojawieniem się materiałów nowej generacji, pojawiła się możliwość usprawnienia wielu procesów technologicznych oraz zapewnienia długotrwałej i niezawodnej pracy urządzeń w szerokim zakresie temperatur.

Charakterystyka fizyczna

Opis Identyfikacja
Moduł sprężystości pierwszego rodzaju [MPa] mi
Zdolność grzewcza materiału (lub współczynnik przewodnictwa ciepła) [V/(m/stopień) l
Temperatura wymagana do uzyskania rzeczywistych cech, [stopnie] T
Współczynnik rozszerzalności liniowej [1/stopień] (zakres temperatur 20°С) A
Rezystancja powierzchniowa jednostki elektrycznej [Ohm-m] R
Gęstość materiału, [kg/m 3 ] R
Ciepło właściwe materiału [J/(kg/stopień)] (zakres temperatur 20°С) C

Właściwości magnetyczne

Opis Identyfikacja
Pole koercyjne (nie wyższe) [A/m] Hc
Indukcyjność magnetyczna (nie większa) [mH/m] Umaks
Straty właściwe (nie wyższe) 50 Hz częstotliwości, indukcja magnetyczna 1,0 Т[ B/kg ] P1.0/50
Indukcja magnetyczna T, natężenie pola magnetycznego nie mniejsze niż 100, w polu magnetycznym, [A/m] B100

Właściwości mechaniczne

Opis Identyfikacja
Krótka odporność na pękanie [MPa] św
Granica przepływu (proporcjonalne obciążenie graniczne) dla trwałej zmiany postaci [MPa] st
Procent wydłużenia przy zerwaniu [ % ] d5
Współczynnik skurczu [ % ] y
Udarność [ kJ/m 2 ] KCU
Twardość Brinella [MPa] HB

Spawalniczy:

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego konieczne jest wykonanie następujących operacji: podczas spawania podgrzanie go do temperatury 200−300°C, obróbka cieplna (wyżarzanie) po spawaniu
spawalny bez przerwy spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Kup blachę NiFe50, listwę w okazyjnej cenie

Dostawca blach «Auremo» NiFe50 jest uznanym ekspertem na rynku stopów magnetycznie miękkich. Dzięki biurom w Europie Wschodniej jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie firmy «Auremo» pozwala na zakup blachy NiFe50, listwy w szerokim asortymencie. Możesz łatwo kupić produkty z permalloyu hurtowo. Firma «Auremo» to niezawodny dostawca blach, taśm NiFe50, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek jakości do ceny towaru. Blacha NiFe50 cena taśmy jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Możesz łatwo kupić towary już teraz. Tutaj możesz znaleźć najlepszą blachę NiFe50, cenę taśmy od dostawcy.