Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Kwadrat aluminiowy

Charakterystyka techniczna

Kątownik aluminiowy to półprodukt, który często określany jest jako profil budowlany. Ma kwadratowy przekrój i jest wykonany ze stopów aluminium lub aluminium w czystej postaci. Profil ten wykonywany jest z bokami w zakresie wymiarów od 6 mm do 200 mm (w zestawie).

Znaczenie

Produkcja walcowanych profili aluminiowych o przekroju kwadratowym jest niezwykle poszukiwana, ponieważ ma optymalny stosunek masy do wytrzymałości, dzięki czemu jest szeroko stosowana we wszystkich rodzajach konstrukcji. Znajduje zastosowanie w budownictwie i dekoracji wnętrz, a także do produkcji ram i części maszyn. Jest bardzo lekki, stosunkowo tani, doskonale obrabialny i łatwy w montażu. Jest niemagnetyczny, nietoksyczny, trwały, estetyczny. Dzięki powłoce tlenkowej na powierzchni jest mało podatny na korozję w wilgotnym środowisku. Aluminium przewyższa stal pod wieloma względami:

  • Jest to znacznie lżejszy metal;
  • znacznie bardziej zaawansowany technologicznie;
  • Stopy aluminium z krzemem lub magnezem, odporne nawet na wodę morską

Aluminiowe oznaczenie kwadratowe

Stan materiału Wytrzymałość Walcowana precyzja Według długości

M - miękki, wyżarzany;

T - naturalnie utwardzane i postarzane;

T1 - utwardzane i sztucznie postarzane.

PP - zwiększona wytrzymałość;

Bez oznaczeń - o normalnej wytrzymałości.

H - normalny;

P - zwiększona;

B - wysoki;

KD - wielokrotność mierzonej długości (z oznaczeniem krotności);

NK/HB - krótsza/nie większa niż długość podana w tym oznaczeniu rozmiaru

BT - w zwojach (nieparzystej długości)

Kwadratura odkształcana na gorąco jest produkowana bez obróbki cieplnej.

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje zakup kątowników aluminiowych luzem lub na raty. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Kątownik aluminiowy zawsze dostępny, cena - najlepsza u dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup kątownik aluminiowy już dziś. Klienci hurtowi preferencyjna cena.

Kup okazyjną cenę.

Dostawca "Auremo" oferuje zakup walcowanego aluminium w najlepszej cenie. Zamówienia można dokonać kontaktując się z naszym przedstawicielem lub korzystając ze strony internetowej firmy. Twoje zamówienie zostanie dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Cena uzależniona jest od warunków dostawy oraz wielkości zamówienia. Przechowywanie, proces transportu, pakowanie i tymczasowa ochrona przed korozją są przeprowadzane zgodnie z warunkami GOST. Klienci hurtowi otrzymują rabaty rabatowe.