Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Koło aluminiowe, drut, rura, blacha, taśma AD1

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
AD1 1013 Al99.3 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Drut aluminiowy klasy AD1 jest stosowany w nowoczesnym przemyśle jako półprodukt. Taki drut sprawdził się doskonale w produkcji okablowania elektrycznego i montażu urządzeń do wymiany ciepła, produkcji różnych elementów złącznych o niskiej elastyczności. Drut tej marki wyróżnia się:

- plastyczność;

- odporność na korozję;

- wysoka przewodność elektryczna i cieplna;

- łatwa obróbka.

Skład procentowy AD1

Fe Si Mn Ti Glin Cu Mg zn
do 0,3 do 0,3 do 0,025 do 0,15 min 99,3 do 0,05 do 0,05 do 0,1

Stosowanie. Rura .

Tuba aluminiowa tego gatunku zapewnia tworzenie mocnych konstrukcji o niskiej wadze. Ze względu na swoje właściwości antykorozyjne stał się niemal nieodzownym materiałem w chemii gospodarczej, przemyśle naftowym, a także przy budowie samolotów. Najlepsza taka rura sprawdziła się w następujących warunkach pracy:

- zakres temperatur od -80 do 150 stopni;

- ciągła praca konstrukcji.

-w kontakcie z glebą i wilgocią atmosferyczną;

- w produkcji przeciwpożarowej (brak iskrzenia przy uderzeniu i tarciu aluminium);

Arkusz

Blacha klasy AD1 oprócz właściwości antykorozyjnych i plastycznych posiada również wysokie współczynniki przewodności cieplnej i elektrycznej. Znakomicie nadaje się do produkcji pojemników i zbiorników, ponieważ jest biologicznie obojętny... Nie mniej atrakcyjny będzie taki arkusz przy tworzeniu oryginalnego projektu lokalu. Jest estetyczny, łatwy w montażu i polerowaniu.

Inne formy

Inne formy półwyrobów: taśmy aluminiowe, kątowniki, pręty, druty i blachy mogą być produkowane zarówno z obróbką dodatkową (M - wyżarzana, H - wyżarzana), jak i bez niej.

Furnizor

Najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny Auremo pozwala dostawcy Auremo zagwarantować doskonałą jakość produktu zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dostawca "Auremo" oferuje zakup walcowanych metali nieżelaznych, cena jest najlepsza w tym segmencie produkcji.

Kup, okazyjna cena.

Gwarantujemy optymalny czas dostawy w dowolne miejsce na świecie. Stale na stanie koło aluminiowe, drut, rura, blacha, taśma AD1, cena - ze względu na cechy technologiczne produkcji bez wliczania dodatkowych kosztów. Kup dzisiaj. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości.