Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Posu lutowniczy 18-2

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
POSSu 18-2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje zakup lutu POSSU-18-2 luzem lub na raty. Duży wybór lutu dowolnej marki w magazynie. Zawsze na stanie lutowniczy POSSU-18-2, cena - najlepsza u dostawcy. Zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Kup dzisiaj. Dla odbiorców hurtowych cena - korzystna.

Charakterystyka techniczna

Lut POSSU-18-2 odnosi się do lutu cynowo-antymonowo-ołowiowego o szerokim zastosowaniu. Skrót POSSU-18-2 oznacza lut na bazie ołowiu wzbogacony o 18% cyny i 1,5-2% antymonu. Oprócz tych pierwiastków lut zawiera również niewielkie ilości miedzi, cynku i arsenu. Dodatki te optymalizują właściwości technologiczne lutu. Temperatura topnienia stopu lutowniczego nie przekracza 270°C w stanie likwidusu i 188°C w stanie solidusu. Gęstość wynosi 10,1 g/cm3 . Rezystancja elektryczna 0,206 μOhm.

Skład procentowy (GOST 21930-76)

Glin S Ni zn Fe Jak Bi Cu Śr Sn Pb
≤0,02 ≤0,02 ≤0,08 ≤0,002 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,2 ≤0,08 1,5-2 17-18 pozostałość

Lut dostarczany jest w postaci gąsek, drutu 1-1,4 mm lub pręta 3-5 mm. Dostępność produktów i szybką dostawę zapewniają nasze przedstawicielstwa w Moskwie, Sankt Petersburgu i miastach Europy Wschodniej.

Stosowanie

Lutowanie i cynowanie różnych elementów, lutowanie kabli, uzwojeń silników, miedzi, mosiądzu, rurek chłodnic. Wybór składu lutu zależy od rodzaju łączonych metali, metody lutowania, ograniczeń temperaturowych procesu lutowania i późniejszej eksploatacji, masy i wielkości łączonych elementów, odporności na korozję.

Kup w korzystnej cenie

Dostawca Auremo jest uznanym ekspertem na rynku stopów topliwych. Dzięki przedstawicielstwom w Europie Wschodniej mamy możliwość operacyjnej współpracy z partnerami handlowymi. Doświadczenie Auremo pozwala na zakup spoiwa dowolnej marki, hurtowo lub na raty. Jakość spełnia międzynarodowe standardy. Auremo to niezawodny dostawca lutu. Zapraszamy wszystkich chętnych do partnerskiej współpracy. Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Hurtownicy otrzymują preferencyjne ceny. Wszystkie produkty są certyfikowane. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)