Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Szyna zbiorcza, opaska wykonana z mosiądzu

Szyna, zespół

Charakterystyka ogólna

Taśma mosiężna (szyna zbiorcza) wykonana jest z odkształcalnych stopów. Stosowane są różne kompozycje, które mogą być dwuskładnikowe lub wieloskładnikowe (wykonane z kilku metali). Zazwyczaj taśmę walcuje się na zimno, ponieważ mosiądz posiada doskonałą miękkość i lepkość. Aby uniknąć naprężeń wewnętrznych podczas walcowania na zimno, taśmy muszą być poddane końcowemu wyżarzaniu. Należy je powoli podgrzać do temperatury 220-240 °С, a następnie schłodzić.

Taśma mosiężna, szynoprzewód CuZn37 (2.0321)

Cu zn Pb% Fe% P % Sb i Bi
62-65% 34,22−37,5% ≤ 0,07% ≤ 0,2% ≤ 0,01% 0,005% i 0,002%

Taśma mosiężna, szynoprzewód CuZn20 (2.0250)

Cu zn Pb% Fe% P % Sb i Bi
79-81% 18,7−21% ≤ 0,03% ≤ 0,1% ≤ 0,01% 0,005% i 0,002%

Standardy jakości

Taśma mosiężna wykonana jest ze specjalnych stopów z dodatkiem różnych pierwiastków resztkowych. Wymiary określa GOST. Na przykład maksymalna długość orkiestry dętej nie może przekraczać dwóch metrów. Taśma nie może posiadać wad zewnętrznych, mikropęknięć, zagłębień. Jeśli są obecne, powierzchnię należy wygładzić. Ale jeśli obszar uszkodzenia przekracza 4 m2. za każde 20 cm. długości, partia musi zostać odrzucona. Według GOST, w zależności od zastosowanego stopu, taśma mosiężna dzieli się na miękkie, twarde, półtwarde i bardzo twarde. Przy cięciu taśmy na miarach stałych końce należy ściąć pod kątem prostym. Zagięcie wzdłuż boku taśmy nie może być większe niż 1 cm. za 1 metr.

Testy

Materiał musi wytrzymać nacisk 30-35 kg/mkw. mm. Podczas próby na rozerwanie punkt rozciągania nie może przekraczać 5%. Ziarna metalu muszą mieścić się w granicach 0,02−0,09 mm. Jeszcze jednym rodzajem testów jest wykrawanie okrągłych otworów i wytłaczanie nakrętek o różnych rozmiarach. Przy czym ilość wad nie może przekraczać 1%.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup mosiężnych szyn zbiorczych, taśm. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment towarów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Opaska mosiężna, szyna zbiorcza są zawsze w magazynie. Możesz je kupić za przystępną cenę orkiestry dętej, szyny zbiorczej od orkiestry dętej, dostawcy szyn zbiorczych. Kup orkiestrę dętą, szynoprzewód już teraz! Cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» proponuje zakup orkiestry dętej, szynoprzewodu na korzystnych warunkach. Cena taśmy dętej, szyny zbiorczej kształtuje się według szczegółów technologicznych produkcji bez dodatkowych nakładów. Ogromna gama towarów do produkcji w skali jest prezentowana w magazynie. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Orkiestra Dęta, dostawca szynoprzewodów zaprasza do współpracy.