Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha stalowa R6M5, taśma

Pasek, prześcieradło

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
R6M5 1.3343 sw7m hs6-5-2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Kup, okazyjna cena

Wybierając stal narzędziową szybkotnącą, należy wziąć pod uwagę szereg czynników. W firmie „Auremo” istnieje nieograniczony asortyment szybkotnącej stali narzędziowej na zamówienie. Dziś można kupić blachę, taśmę R6M5 na najkorzystniejszych warunkach, cena wynika z technologicznych cech produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą w doborze niezbędnych produktów, od których zależy wydajność i niezawodność przyszłego sprzętu. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz terminowość dostaw. Strona internetowa firmy wyświetla wszystkie informacje o towarach. Hurtownicy otrzymują obniżone ceny.

Etykietowanie

Liczba wskazana po literze „P” oznacza średnią zawartość wolframu (w masie całkowitej w procentach, z pominięciem litery B). Następnie po literach M, K, F wskazany jest procent molibdenu, kobaltu, wanadu.

Charakterystyka .

Procentowy skład stali szybkotnącej R6M5 odpowiada GOST 19265-73 . Stal ta jest wykorzystywana do produkcji narzędzi do skrawania metali, które są przeznaczone do pracy z dużą prędkością. Stal narzędziowa tego gatunku jest stopowana z wanadem, wolframem, molibdenem, kobaltem, co zapewnia wysoką odporność na ciepło, twardość, zaczerwienienie. Czerwony opór to zdolność stali do zachowania swoich właściwości po podgrzaniu do czerwoności, a następnie schłodzeniu.

Aplikacja

Szybkotnąca stal narzędziowa tego gatunku znajduje zastosowanie w obróbce stali konstrukcyjnych węglowych, stopowych, gwintowaniu, a także przy produkcji krawędzi, pracujących z obciążeniami udarowymi.

Skład procentowy (GOST 19265-73)

C Si Mn Ni S P Kr pn W V Współ Cu Fe
0,82 - 0,9 0,2 - 0,5 0,2 - 0,5 ≤0,6 ≤0,025 ≤0,03 3,8 - 4,4 4,8 - 5,3 5,5 - 6,5 1,7 - 2,1 ≤0,5 ≤0,25 Podstawa

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup blachy, taśmy R6M5 hurtowo lub na raty. Duży wybór na stanie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze w magazynie listwa R6M5, cena - najlepsza u dostawcy. Kup dzisiaj. Klientom hurtowym cena - preferencyjna.