Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura HN38WT, drut, pręt

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
ХН38VT ЭИ703 2.4858 N08825 NiCr21Mo Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Stal gatunku HN38WT jest żaroodporną wysokostopową stalą węglową. Składa się z niklu (34-38%), żelaza (38-47%), chromu (-14-16%). Tytan (1,1-1,5%), miedź (<0,25%), fosfor (<0,03%), mangan (1-2%), wolfram (2,3-3,5%), molibden (<0 ,3%), do mieszanki wsadowej należy dodać siarkę (0,02%) w pojemnościach przedstopów. Gatunek HN38WT należy do kategorii stali konstrukcyjnych, z których wytwarzane są poszczególne zespoły. Może być również podstawą do detali różnych konstrukcji budowlanych, które pracują w agresywnych warunkach. Stop ten jest trudno spawalny. Konieczne jest wcześniejsze wygrzanie do 200-300°С z wyżarzaniem (ostateczna obróbka cieplna) w celu zwiększenia niezawodności szwów.

Produkcja

Stal wysokostopowa rzeczywistego gatunku wytapiana jest w próżniowym piecu łukowym. Stal ta różni się twardością, dobrą ścieralnością, odpornością na korozję. Jest stosunkowo niezbyt drogi. Jest szeroko stosowany jako materiał łożyskowy.

Skład chemiczny stopu

GOST Kr Ni W Mn Ti Si Cu pn P Fe S
5632-72 14-16 34-38 2,3-3,5 1,0-2,0 1,1-1,5 ≤0,6 ≤0,25 ≤0,3 ≤0,03 reszta <0,02

W celu zwiększenia twardości i jakości ścierania stop musi być nawęglany. Na początku temperatura skoku towaru wynosi 1170 °C; na końcu temperatura wynosi 850 ° C. Gotowe odcinki prętów w postaci drutu, pręta lub pręta są chłodzone powietrzem.

Spawalniczy

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego należy wykonać następujące czynności: w trakcie spawania podgrzać go do temperatury 200-300°C, po spawaniu wykonać obróbkę cieplną (wyżarzanie)
spawalny
bez przerwy
spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Aplikacja

Znajduje zastosowanie w produktach instalacji wysokotemperaturowych eksploatowanych w budowie maszyn, przemyśle petrochemicznym. Półfabrykaty gatunku HN38WT są niezastąpione przy produkcji tarcz, sprężyn płaskich, elementów złącznych, które mogą pracować długotrwale w temperaturach <650°C. Użytkowanie operacyjne produktów jest ograniczone maksymalną temperaturą 850°C. Jeśli temperatura jest wyższa, pojawia się tworzenie aktywnego kamienia tlenkowego. Pręt jest stosowany w przemyśle metalurgicznym, chemicznym, włókienniczym. Drut jest używany podczas spawania stali. Belka jest pożądana przy budowie konstrukcji konstrukcyjnych. Nieunikniona obróbka cieplna szwów zapewnia bardziej niezawodne połączenia konstrukcyjne. Sztaby, druty, pręty mogą być stosowane w budowie małych przedmiotów, w dekoracji, przy wykańczaniu wnętrz. Siatki i różne zabezpieczenia mogą być wykonane z drutu.

Dostawca rur, drutu, prętów HN38WT

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup rur, drutów, prętów ze stali nierdzewnej za rozsądną cenę HN38WT. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Pręt, drut, rura HN38WT są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w przystępnej cenie od dostawcy rur, drutu i prętów HN38WT. Kup rurę, drut, pręt HN38WT już teraz! Cena rury, drutu, pręta HN38WT jest uprzywilejowana dla klientów hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Możesz łatwo kupić rurę, drut, pręt HN38WT, łącząc nas w wygodny dla Ciebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Rury, druty, pręty wykonane z HN38WT są zawsze dostępne. Ich cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy.