Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut

Znaczenie

Drut używany jako materiał wyjściowy do ogrodzeń ochronnych wykonany jest ze stali miękkiej. Zapewnia to niezbędną wytrzymałość produktu, ponieważ bariery muszą nie tylko wytrzymać ciężar ciała intruzów, podmuchy wiatru, ale muszą również zapewniać samoochronę przed uszkodzeniem przez specjalne narzędzia. W rzeczywistości są to walcowane metalowe pręty o określonej średnicy i długości przekroju poprzecznego. Pręt z miękkiego metalu może być wykonany w postaci przekrojów okrągłych, owalnych, kwadratowych lub sześciokątnych. Służy do wykonania rdzenia samych barierek ochronnych, jak również poszczególnych elementów konstrukcyjnych barierek jak np. kolce. Podstawą systemów inżynierii ochronnej jest płaskie płótno prasowane. Skuteczność takiego zabezpieczenia jest wyższa niż pręta okrągłego, ponieważ oprócz właściwości przebijających, opaska nabiera funkcji tnącej i blokującej intruza.

Cykl produkcji

Produkcja odbywa się poprzez przeciąganie metalu, uprzednio doprowadzonego do stanu plastycznego w piecu. Rozmiar, kształt otworów kratowych, przez które przechodzi miękki metal, nadają kształt przyszłemu produktowi. Długość produkowanego wyrobu zależy od życzeń klienta lub ustalana jest pod standardową 100-kilogramową szpulę.

Drut jest wykorzystywany do dalszej produkcji np. wyrobów elektrycznych, materiałów eksploatacyjnych (gwoździe), rozciągania barier technicznych (barier ochronnych). W zależności od zastosowania stosuje się metale takie jak aluminium, miedź (elektrotechnika) i stal (konstrukcje energetyczne). W celu zwiększenia odporności na korozję metalowych wyrobów walcowanych stosowanych na zewnątrz, produkt jest ocynkowany. Pozwala to na ochronę konstrukcji z drutu stalowego przed wilgocią i wahaniami temperatury.

Instalowanie

Montaż drucianych barier ochronnych, takich jak podwójnie skręcony drut lub płaskich, powinien koniecznie zostać przeprowadzony przez profesjonalistów. Już podczas rozładunku nietrudno o zranienie się takimi urządzeniami. Instalacja takich urządzeń powinna uwzględniać możliwość przejścia przez barierę pracowników chronionego przedsiębiorstwa. Podczas montażu należy również wziąć pod uwagę długość bariery, ponieważ nadmiernie rozciągnięty drut nie tylko traci swoje właściwości fizyczne, ale także zmniejsza skuteczność bariery. Dlatego zdecydowanie nie zaleca się oszczędzania na długości.

Dostawca

Gdzie kupić drut luzem lub na raty? Dostawca "Auremo" oferuje zakup drutu na korzystnych warunkach. Duży wybór na stanie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Drut zawsze na stanie, cena - najlepsza u dostawcy. Kup drut już dziś. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup okazyjną cenę.

Dostawca "Auremo" oferuje zakup drutu. Stając się naszym klientem, będziesz miał możliwość zaoszczędzenia pieniędzy i cennego czasu, ponieważ nasze produkty można kupić w bardzo korzystnej cenie. Czas realizacji - min. Dla odbiorców hurtowych cena - preferencyjna. Wszystkie produkty są certyfikowane. Jakość gwarantuje ścisłe przestrzeganie wszystkich norm technologicznych produkcji. Kup drut już dziś. Posiadamy najlepszy stosunek jakości do ceny dla całej gamy produktów.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)