Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

32NKD blacha, taśma, folia

Arkusz, taśma, folia

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
32NKD EI630A Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Precyzyjny stop klasy 32NKD o średnim współczynniku rozszerzalności liniowej, przeznaczony do łączenia ze szkłem C 72−4, miką lub ceramiką. Stopy precyzyjne produkowane są na bazie żelaza, niklu, miedzi, niobu i kobaltu. Grupa ta znajduje zastosowanie w budowie obrabiarek precyzyjnych, technologiach innowacyjnych, technice laserowej, do produkcji precyzyjnych urządzeń elektronicznych, artykułów gospodarstwa domowego, mierników metrologicznych i pomiarowych. 32NKD jest stopem o średnim współczynniku rozszerzalności liniowej (6,0−9,0)·10 -6 st.-1 w zakresie temperatur od -70 do + 470 °C. Takiej klasy jak 32NKD nie wolno stosować od 01.01.1991 w modernizowanych urządzeniach lub sprzęcie ponownie produkowanym. Temperatura topnienia stopu wynosi 1450 °C.

Spawalniczy:

Opis Identyfikacja
ograniczona spawalność — spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny — w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego konieczne jest wykonanie następujących operacji: podczas spawania podgrzanie go do temperatury 200−300°C, obróbka cieplna (wyżarzanie) po spawaniu
spawalny bez przerwy — spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub uprzedniego ogrzewania

Skład procentowy stopu 32NKD

P S Ni Współ Si C Fe Mn
do 0,015 do 0,015 32,5 — 33,5 16,5 — 17,5 do 0,3 do 0,05 48.22 — 51 do 0,4

Właściwości mechaniczne stopu 32NKD w temperaturze 20°C.

Produkty Rozmiar KCU y d5 st św Fe Obróbka cieplna
- mm kJ/m2 % % MPa MPa - -
GOST 14 080-78 — listwa hartowana młotkiem 930 - - - - - - -

Właściwości magnetyczne

Opis Identyfikacja
pole koercyjne (nie wyższe) [A/m] Hc
magnetyczna zdolność indukcyjna (nie większa) [mH/m] Umaks
strata właściwa (nie większa) 50 Hz częstotliwości, indukcja magnetyczna 1,0 Т[ B/kg ] P1.0/50
indukcja magnetyczna T, natężenie pola magnetycznego nie mniejsze niż 100, w polu magnetycznym, [A/m] B100

Dostawca blachy, taśmy, folii 32NKD

Firma «Auremo» dostarcza stopy precyzyjne na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Cena arkusza, taśmy, folii 32NKD uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Kupując hurtowo blachę, taśmę, folię 32NKD otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Bez problemu kupisz blachę, taśmę, folię 32NKD. Po prostu połącz nas z wygodnym sposobem do Ciebie. Numery telefonów i adresy e-mail najbliższych biur firmy można znaleźć w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Kup produkty w przystępnej cenie 32NKD blacha, taśma, folia od dostawcy blach, taśm, folii 32NKD.