Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut spawalniczy wykonany z tytanu gost OT4

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
OT4 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
OT4-0 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
OT4-1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Tytan gost OT4-0 ma niską wytrzymałość, ale wysoką urabialność. Zawarty w strukturze mangan znacznie zwiększa poziom plastyczności podczas obróbki ciśnieniowej. Tytan klasy OT należy do grupy pseudo-klasy α z niewielką ilością fazy β. Tytan klasy OT nie jest zdolny do wzmocnienia termicznego.

Produkcja

Wśród półfabrykatów znajdują się: pręt, taśma, blacha, odkuwka, tłoczenie. Tytan tego gatunku łatwo odkształca się w zimnych i gorących warunkach. Stemplowanie można wykonać w warunkach temperatury pokojowej. Stop jest spawany dowolnym rodzajem spawania. Produkty stosowane są w detalach wymagających wysokiej obrabialności w procesie tłoczenia na zimno.

Zakres rozmiarów

Jeśli potrzebujesz tytanowych gąsek, prętów, drutów, rur, płyt lub blach następujących klas: tytan gatunek 1, 5, 6, 9, gost ОТ4-0, ОТ4-1, ОТ4, VТ3-1, VТ8, VТ9, VТ14 , VТ15, VТ16, VТ18, VТ18u, VТ-20, VТ22, VТ-23, VТ25, PТ1М; stopy 2 V, PТ7М, stopy postaci 14, 19, 27, 40, 37; 5 V, ТS5, ТS6, АТ3, АТ6 itp., możesz złożyć zamówienie na te produkty. Kup tytanowy odlew odśrodkowy za rozsądną cenę odlewania tytanu. Czekamy na Twoje zamówienia.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje zakup wysokiej jakości produktów do obróbki tytanu w szerokim asortymencie w najlepszej cenie. Możesz zamówić i kupić wyroby tytanowe o standardowych i nietypowych rozmiarach za pośrednictwem naszego biura lub strony internetowej firmy. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Mamy najkrótsze terminy dostaw. Cena drutu spawalniczego Titanium gost OT4 uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Oferujemy zniżki dla stałych klientów od dostawcy drutu spawalniczego gost OT4 z tytanu. Kup drut spawalniczy tytanowy gost OT4 za rozsądną cenę. Czekamy na Twoje zamówienia.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» proponuje zakup towarów na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Drut spawalniczy Titanium gost OT4 jest zawsze dostępny. Cena jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Cena odlewu odśrodkowego z tytanu uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Firma «Auremo» oferuje hurtowy zakup drutu spawalniczego tytanowego gost OT4. Firma «Auremo» jest dochodowym dostawcą drutu spawalniczego z tytanu gost OT4 w tym segmencie wyrobów hutniczych. Możesz łatwo kupić produkt już teraz. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Dostępna jest przystępna cena drutu spawalniczego z tytanu gost OT4 od dostawcy.