Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pasek, opona twarda

Opona (sztabka)

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
TD1 1105 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Niezaprzeczalne zalety opony duralowej zapewniają jej dużą popularność w przemyśle elektrycznym, budowie maszyn i budownictwie. Posiada wysoką wytrzymałość, wyroby wykonane z opony nie wymagają dodatkowej obróbki cieplnej. Dural (listwa) charakteryzuje się:

- elastyczność;

- plastyczność;

- niska waga;

- doskonałe przewodnictwo elektryczne i cieplne;

- obojętność biologiczna.

Produkcja

Produkcja taśm duraluminiowych jest regulowana przez GOST 13 726-97 przy użyciu stopu VD1 o składzie chemicznym zgodnie z GOST 1131-76 . Pobieranie próbek do kontroli składu chemicznego reguluje GOST 24 231-80. Cechowanie. Taśma półutwardzona oznaczana jest jako H2, miękka lub odprężona - M, z normalnym pokryciem - A. Dokładność i wytrzymałość wykonania jest normalna, jakość wykończenia powierzchni jest standardowa, a odchyłka grubości może być zarówno symetryczna, jak i asymetryczna.

Procentowy skład stopu VD 1

Fe Glin Ni Mn Cu zn Mg Si Ti Zanieczyszczenia
≤1 90-97,3 ≤0,2 0,3-0,8 2-5 ≤0,7 0,4-1,6 ≤1 ≤0,2 ≤0,2

Przetwarzanie

Po obróbce cieplnej opony duralowej taśma nabiera nowych właściwości mechanicznych i fizycznych. Podczas wyżarzania gatunek VD1AM staje się bardziej plastyczny, ciągliwy i łatwiejszy w obróbce skrawaniem. Przywraca twardość walcowania z kompresją od 2 do 5 procent, czyli trening. Stal walcowana, taka jak VD1AN2, jest wykonywana z normalnym pokryciem ze stopu semi-nargin.

Używać

Do montażu rozdzielnicy elektrycznej kup oponę duralową, listwa będzie najlepszym rozwiązaniem. Dural bar, taśma charakteryzuje się dużą wytrzymałością, doskonałą przewodnością elektryczną. Aby zwiększyć odporność na korozję, można zastosować utlenianie anodowe.

Dostawca

Gdzie kupić oponę duralową, paski luzem lub na raty? Dostawca Auremo oferuje dzisiaj opony duralowe, paski na korzystnych warunkach. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zawsze na stanie opona duralowa, pasek, cena - najlepsza u dostawcy. Kup dzisiaj. Klienci hurtowi korzystna cena.

Kup w korzystnej cenie.

Firma "Auremo" oferuje oponę duralową, listwę na korzystnych warunkach. W magazynie prezentowana jest najszersza gama produktów do produkcji wielkoseryjnej. Posiadamy atrakcyjne warunki również dla odbiorców detalicznych. Zawsze dostępna opona dural, pasek, cena - ze względu na cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Strona internetowa firmy zawiera najbardziej aktualne informacje o towarach, znajduje się katalog produktów oraz cenniki. W tym segmencie rentownym dostawcą jest firma "Auremo". Kup oponę duralową, rozbierz ją już dziś. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości.