Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura z permalloju 50N

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
50N EI467 1.3922 K94840 NiFe50 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Permaloje charakteryzują się stopami żelaza z niklem, które mają stosunkowo dobrą przepuszczalność w słabych polach. Ze względu na skład permaloje dzielą się na stopy o niskiej zawartości niklu (zawierające do 50% Ni) i stopy o wysokiej zawartości niklu (zawierające do 82% Ni). Przynależność do określonej grupy zależy od ilości niklu, która określa właściwości magnesu i właściwości elektryczne. Permaloj o niskiej zawartości niklu ma dobrą przewodność (200%) w porównaniu z permalojem o wysokiej zawartości niklu. Dlatego znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Gatunek 50N stosowany jest do produkcji płatków transformatorowych oraz elementów magnetycznych głowic rejestrujących.

Produkcja

Skład procentowy według GOST 10 994 — 74

B Fe Cu S Si Mn Ni C
≤0,02 48,33 — 50,55 ≤ 0,2 ≤0,02 0,15 — 0,3 0,3 — 0,6 49,0-50,5 ≤0,03

Stop jest wytapiany w otwartym piecu łukowym. Poza analogicznymi stopami, permalloy 50N nie zawiera fosforu. Posiada niewielkie wahania oporu elektrycznego (nie więcej niż 5%), które są określone przez siłę i istniejącą orientację magnetyczną.

Stop ten musi być domieszkowany takimi pierwiastkami jak miedź, mangan i krzem w celu wzmocnienia właściwości elektromagnetycznych. Wytapianie odbywa się w próżni lub w środowisku gazu obojętnego. Półwyroby o minimalnej grubości produkowane są metodą tłoczenia na zimno z dalszym wyżarzaniem. Odbywa się to w celu zwiększenia właściwości magnetycznych. Permalloy 50N ma ulepszone właściwości i zwiększone magnesowanie. Stop ten charakteryzuje się znaczną wrażliwością właściwości magnetycznych na zmiany zewnętrzne.

Aplikacja

Ze względu na małą magnetostrykcję jest stosowany w jednostkach mechanicznych o wysokiej dokładności, które mają stabilną charakterystykę w zmiennym polu magnetycznym. Stop ten jest używany do produkcji rdzeni transformatorów małej i dużej mocy, elementów wykonawczych przekaźników, dławików oraz drobnych detali obwodów magnetycznych. Działają podczas pracy przy zwiększonej indukcji z niewielkim przesunięciem lub bez niej. Stopy wysokodomieszkowane są wykorzystywane do wykonywania rdzeni małych transformatorów, przekaźników bezstykowych, transformatorów pulsacyjnych, wzmacniaczy i ekranów. Permaloje z 65−68% zawartością niklu, które tworzą prostokątną pętlę histerezy, mają praktyczne znaczenie w niektórych typach narzędzi obliczeniowych i urządzeniach automatyki.

Charakterystyka fizyczna

Opis Identyfikacja
Moduł sprężystości pierwszego rodzaju [MPa] mi
Zdolność grzewcza materiału (lub współczynnik przewodnictwa ciepła) [V/(m/stopień) l
Temperatura wymagana do uzyskania rzeczywistych cech, [stopnie] T
Współczynnik rozszerzalności liniowej [1/stopień] (zakres temperatur 20°С) A
Właściwy opór elektryczny [Ohm-mm 2 /m] 0,81 R
Gęstość materiału, [kg/m 3 ] R
Ciepło właściwe materiału [J/(kg/stopień)] (zakres temperatur 20°С) C

Właściwości magnetyczne

Opis Identyfikacja
Pole koercyjne (nie wyższe) [A/m] Hc
Indukcyjność magnetyczna (nie większa) [mH/m] Umaks
Indukcja nasycenia 2 T [V/kg] P1.0/50
Indukcja magnetyczna T, natężenie pola magnetycznego nie mniejsze niż 100, w polu magnetycznym, [A/m] B100

Właściwości mechaniczne

Opis Identyfikacja
Krótka odporność na pękanie [MPa] św
Granica przepływu (proporcjonalne obciążenie graniczne) dla trwałej zmiany postaci [MPa] st
Procent wydłużenia przy zerwaniu [ % ] d5
Współczynnik skurczu [ % ] y
Udarność [ kJ/m 2 ] KCU
Twardość Brinella [MPa] -1 120−210 HB

Dostawca rur z permaloju 50N

Dostawca permalloy «Auremo» 50N oferuje hurtowy zakup permaloy. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Rura 50N jest zawsze w magazynie. Możesz go kupić za przystępną cenę tuby permaloy 50N od dostawcy rur permaloy 50N. Kup tubę już teraz! Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Cena tuby permaloy 50N jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Spawalniczy:

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego konieczne jest wykonanie następujących operacji: podczas spawania podgrzanie go do temperatury 200−300°C, obróbka cieplna (wyżarzanie) po spawaniu
spawalny bez przerwy spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Kup tubę permaloy 50N w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Możesz łatwo kupić rurkę permaloy 50N. Po prostu połącz nas z wygodnym sposobem do Ciebie. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Kup rurę permalojową 50N już teraz! Rura 50N jest zawsze w magazynie. Możesz go kupić za najlepszą cenę tuby permaloy 50N od dostawcy.