Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Brąz manganowy

Charakterystyka techniczna

Brąz manganowy to bardzo wytrzymały europejski stop brązu, który jest przeznaczony do stosowania przy dużych obciążeniach. Stopy brązu manganowego posiadają doskonałe właściwości mechaniczne, dobrą odporność korozyjną. Niemniej jednak potrzebują niezawodnego smaru. Takie stopy brązu są bardzo obrabialne. Do tej grupy należą stopy: C86100, C86200, C86300, C86400, C86700, C86500, C86800.

Aplikacja

Z tego stopu można wytwarzać takie półfabrykaty jak pręt, drut, rura, blacha, taśma. Brąz manganowy jest popularnym materiałem w przemyśle lotniczym, morskim, naftowym i gazowym. Typowe obszary zastosowania w tych gałęziach przemysłu obejmują określone części mechanizmów generujących funkcje, tuleje, części śrubowe maszyn, łożyska, przekładnie, zespoły prowadzące, nakrętki.

Dostawca brązu manganowego

Gdzie kupić hurtowo brąz manganowy? Dostawca «Auremo» oferuje zakup brązu manganowego na korzystnych warunkach. Na magazynie prezentowany jest szeroki wybór półfabrykatów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Pręt, drut i rura z brązu manganowego są zawsze w magazynie. Możesz je kupić za najlepszą cenę brązu manganowego od dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» proponuje zakup produktów na korzystnych warunkach. Szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej jest prezentowana w magazynie. Pręt, drut, rura są zawsze w magazynie. Cena brązu manganowego jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Cena brązu manganowego uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Firma «Auremo» jest rentownym dostawcą brązu manganowego w tym segmencie walcowania metali. Kup brąz manganowy za chwilę. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Tutaj znajdziesz przystępną cenę od dostawcy brązu manganowego.