Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, drut, rura, taśma, blacha z mosiądzu cynowego

Charakterystyka techniczna

Mosiądz cynowy zawiera ponad połowę miedzi, 40% cynku i do 3% cyny. Taka kompozycja ma wysoką wytrzymałość. Ale jest narażony na pękanie w wilgotnym środowisku, zwłaszcza pod wpływem amoniaku. Wydaje się szczególnie silny w naprężonych produktach, ponieważ korozja rozszerza się głównie wzdłuż mosiężnych krawędzi. Aby uniknąć takich naprężeń, mosiądz jest zwykle poddawany wyżarzaniu w wysokich temperaturach.

Skład procentowy zgodnie z EN12165

Cu zn Pb Sn Fe Ni
78-82% 7−10% 6-8% 2−3,5% ≤ 0,4% ≤1%

Aplikacja

Jest używany w budownictwie i architekturze jako dekoracja; w inżynierii mechanicznej i urządzeniach grzewczych do wykonywania rur i zaworów odcinających. Cyna mosiężna wykorzystywana jest do wyrobu instrumentów muzycznych, obudów narzędzi i pomp, zaworów, sprzętu przemysłowego i domowego.

Dostawca mosiądzów cynowych

Gdzie kupić hurtowo rury, druty, pręty, blachy, taśmy z mosiądzów cynowych? Dostawca «Auremo» oferuje je na korzystnych warunkach. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment półproduktów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Pręt z mosiądzu cynowego, drut, rura, blacha, taśma są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w najlepszej cenie od dostawcy. Kup mosiądze cynowe w jednej chwili w przystępnej cenie. Cena mosiądzów cynowych jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Za pośrednictwem naszej strony internetowej można dokładnie zapoznać się z naszą produkcją, określić jej właściwości, złożyć zamówienie. Firma «Auremo» jest odnoszącym sukcesy dostawcą mosiądzów cynowych na rynku europejskim. Oferujemy zakup towarów z magazynu specjalnego przeznaczenia. Dostawę można zrealizować w dowolnym mieście. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Mamy najkrótsze terminy dostaw. Nasi doświadczeni menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Jeśli kupisz mosiądze cynowe hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)