Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, drut, pręt wykonany z tytanu klasy 11

Pręt (pręt), drut

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
3.7225 R52250 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka ogólna

Gatunek stopu 11 odnosi się do jedenastej klasy stopów tytanu. Ten europejski stop tytanu ogólnego przeznaczenia jest produkowany zgodnie z normami ASTM B337 (Amerykańskie Towarzystwo Badań i Materiałów). Pręt wykonany z gatunku 11 zawiera niewielką ilość palladu (0,15% — 0,25%). Sprawia, że wyroby tytanowe są bardziej odporne na korozję. Słaba dostępność i wysoki koszt palladu spowodowały pojawienie się rutenu jako alternatywnego dodatku do stopów. Ma on na celu zwiększenie odporności na korozję przy niższych kosztach. Gatunek 11 wyróżnia się plastycznością, udarnością, dobrą spawalnością. Stop ten może być stosowany w tych samych sferach, w których stosuje się tytan klasy 1.

Skład procentowy

O N C H Fe Pd Ti
≤ 0,12 ≤ 0,05 ≤ 0,06 ≤ 0,013 ≤ 0,15 0,15-0,25 podstawa

Główne cechy materiału: dobra spawalność, urabialność, wysoka udarność, właściwości fizyczne, mechaniczne analogiczne do pierwszej klasy tytanu. Oprócz pierwszej klasy tytanu ma optymalną plastyczność i zdolność do formowania w niskiej temperaturze.

Hartowanie

Właściwości wytrzymałościowe wyrobów z walcowania tytanu można znacznie zwiększyć poprzez hartowanie mechaniczne. Utwardzanie uzyskuje się przez odkształcanie na zimno komercyjnego tytanu. Może być szczególnie wysoki przy stopniu odkształcenia do 40%. Hartowanie mechaniczne ma niewielki wpływ na utwardzanie. Rekrystalizacja prowadzi do zmiękczenia tytanu. Stopień zmiękczenia osiąga 80% pod koniec rekrystalizacji.

Aplikacja

Znajduje zastosowanie przy obróbce chemicznej, produkcji chlorków, odsalaniu, syntezie chemicznej.

Dostawca

Wędka tytanowa «Auremo» klasy 11, dostawca drutu proponuje zakup towaru po najkorzystniejszej cenie. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Możesz łatwo kupić towary w pręcie tytanowym klasy 11, dostawcy drutu. Pręt tytanowy klasy 11, cena drutu uzależniona od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz pręt tytanowy klasy 11, drut hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Możesz łatwo kupić produkty za rozsądną tytanową wędkę klasy 11, cenę drutu. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Kup tytanową wędkę klasy 11, drut za chwilę! Druty, pręty, pręty wykonane z tytanu klasy 11 są zawsze w magazynie. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi.