Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rury, druty, blachy, pręty z wyrobów walcowanych na srebro niklowe

Charakterystyka techniczna

Srebro niklowe to europejski stop miedzi (5-35%), niklu (13-45%) i cynku. Posiada dobrą przewodność elektryczną i cieplną. Jest stosowany jako substytut srebra. Stop ten musi być pokryty srebrem podczas produkcji naczyń. Ma szaro-żółty kolor. W przeciwieństwie do srebra ten stop wygląda słabo. Posiada w składzie cynk. Jego obecność czyni go tańszym w porównaniu z cupronickelem, który ma podobne właściwości mechaniczne.

Nowe srebro

Ni Cu zn Jak P Bi Śr
5-35 Podstawa 13-45 0,01 0,005 0,002 0,002

Aplikacja

Można tam wytwarzać detale armatury wodociągowej oraz części narzędzi medycznych. Odznaczenia państwowe (odznaczenia, medale) wykonane są ze srebra niklowego. Obecnie wiele biżuterii wykonuje się ze srebra niklowego. Przy produkcji naczyń z tego materiału obowiązkowo muszą być one posrebrzane. Jeśli tego nie zrobisz, jedzenie będzie miało nieprzyjemny metaliczny posmak.

Dostawca

«Auremo» dostawca wyrobów młynarskich do niklu i srebra proponuje zakup towaru na korzystnych warunkach. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment towarów wysokiej jakości. Jeśli kupisz hurtowo wyroby z przemiału niklu i srebra, otrzymasz specjalne rabaty. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy. Srebrny pręt niklowy, rura, drut, blacha, taśma są zawsze w magazynie. Cena wyrobów z przemiału niklowo-srebrowego uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy.

Kup po okazyjnej cenie wyroby młynarskie niklowo-srebrowe

Dostawca produktów do walcowania niklu i srebra «Auremo» specjalizuje się w dostawach walcowanych metali nieżelaznych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Możesz łatwo kupić produkty do mielenia niklu i srebra za rozsądną cenę. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższego biura firmy podane są w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań.