Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Taśma, blacha, folia wykonana z tytanu gatunku 36

Arkusz, taśma (folia)

Charakterystyka techniczna

Europejski stop tytanu klasy 36 to obiecujący materiał, który jest bardzo poszukiwany do produkcji specjalnych uchwytów montażowych. Ze względu na obojętność biologiczną stosowany jest jako implant chirurgiczny. Stop charakteryzuje się dobrą odpornością na korozję i wysoką wytrzymałością. Wyroby młynarskie: blacha, rura, drut, pręt, płyta. Arkusze o grubości 4 — 20 mm wykonuje się w odstępach co 0,5 mm. Arkusze grubsze niż 20 mm mają odstęp 1,0 mm. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z normą ASTM A570. Stop można z powodzeniem spawać konwencjonalnymi metodami spawania łukowego w osłonie gazów obojętnych. Spawanie acetylenowe w tym przypadku nie ma zastosowania.

Skład procentowy stopu wg ASTM

Ti Uwaga O C N Fe H Pozostałości elementów
53 — 58 42 — 47 ≤ 0,16 ≤ 0,03 ≤ 0,03 ≤ 0,03 ≤0,035 ≤ 0,03

Właściwości mechaniczne

Gęstość (1000 kg/m3) wynosi 4,7 — 4,8.

Współczynnik Poissona — 0,27−0,30.

Moduł sprężystości (hPa) — 190-210.

Wytrzymałość na rozciąganie (MPa) — 365.

Granica plastyczności (MPa) — 250.

Procent wydłużenia (%) — 15-17.

Typowy moduł sprężystości klasy 36 w temperaturze pokojowej (25°C) wynosi 190 — 210 hPa. Typowa wytrzymałość na rozciąganie waha się między 276 a 1882 MPa.

Hartowanie

Właściwości wytrzymałościowe można znacznie zwiększyć przez odkształcenie na zimno. Utwardzanie uzyskuje się przez odkształcanie na zimno komercyjnego tytanu. Jest on szczególnie wysoki, gdy stopień odkształcenia wynosi do 40%. Ma niepozorne działanie wzmacniające. Rekrystalizacja prowadzi do zmiękczenia tytanu. Stopień zmiękczenia osiąga 80% w temperaturze końca rekrystalizacji.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje sprzedaż hurtową taśmy tytanowej klasy 36, blachy. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów. Jakość jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Rury, blachy wykonane z tytanu klasy 36 są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w najlepszej cenie od taśmy tytanowej klasy 36, dostawcy arkuszy. Kup towar już teraz! Taśma tytanowa klasy 36, cena arkusza jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Kupując tytan w firmie «Auremo», odkrywasz naprawdę niezawodnego partnera.

Kup w okazyjnej cenie

«Auremo» jest dostawcą europejskiego tytanu do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala bez problemu kupić taśmę, blachę tytanową klasy 36. Szeroki wybór produktów jest prezentowany w magazynie. Taśma, blacha wykonana z tytanu klasy 36 jest zawsze na magazynie. Taśma z tytanu gatunku 36, cena arkusza uzależniona od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Współpracujemy z doświadczonymi managerami, którzy mogą szybko pomóc w hurtowym zakupie produktów. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Kup produkty już teraz. Dostępna jest przystępna cena od taśmy tytanowej klasy 36, dostawcy arkuszy.