Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Elektroda wolframowa lantanowa

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VL EVL WL-15 EWLa1.5 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
VL-2 EVL-2 WL-20 EWLa2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
VL EVL WL-10 EWLa1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Zastosowanie rzadkich i ogniotrwałych metali przy spawaniu nie jest pomysłem nowym. Ich przydatność została wielokrotnie udowodniona. Spawanie łukiem argonowym z zastosowaniem nietopliwych elektrod wolframowych lantanowych zapewnia wysoką wytrzymałość spoiny przy zastosowaniu prądu stałego lub przemiennego. Poza tym lantanowana elektroda wolframowa gwarantuje:

— mniejszy problem zużycia części roboczej narzędzia;

— zachowanie perfekcyjnego ostrzenia przez długi czas (za pomocą tlenku lantanu);

— łatwe i płynne zajarzenie łuku;

— prostota wielokrotnego rozpalania.

Gama produktów

W asortymencie znajdują się uniwersalne elektrody wolframowe typu WL-20. Jedną z niewątpliwych zalet tych produktów jest ich niska skłonność do przepalania. Dzięki temu każdy produkt nabiera nie tylko dużej wytrzymałości, ale również bardzo atrakcyjnego wyglądu.

Nie mniej ważną cechą elektrod WL-20 jest to, że mogą być poddane spawaniu wszystkich rodzajów stali i stopów. Warto zauważyć, że podczas pracy minimalizują zanieczyszczenie wolframem spoin spawalniczych. Jest to dodatkowa przysługa dla ich zastosowania.

Cechowanie

Elektroda wolframowa lantanowa posiada oznaczenie: WL-20 (niebieski) i WL-15 (złoty) określają procentową zawartość (2,0% i 1,5%) tlenku lantanu w stopie. Ta równowaga pozwala na zwiększenie prądu szczytowego. Dlatego elektrody takie znajdują zastosowanie przy spawaniu stali wysokostopowych, aluminium, brązu i miedzi.

Dostarczać

Dostawca elektrod wolframowych lantanowych «Auremo» oferuje hurtowy zakup towarów. Ceny lantanowej elektrody wolframowej kształtują się zgodnie z międzynarodowym kosztem rolki metalowej bez uwzględnienia innych wydatków. Jeśli kupisz hurtowo lantanową elektrodę wolframową, otrzymasz specjalne rabaty. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Czekamy na Twoje zamówienia. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy.

Kup w okazyjnej cenie

Ogromna gama produktów jest prezentowana w magazynie dostawcy lantanowanej elektrody wolframowej «Auremo». Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Możesz łatwo kupić towary za rozsądną cenę lantanowanej elektrody wolframowej. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Zamów usługę „Oddzwoń”. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. Lantanowana elektroda wolframowa jest zawsze w magazynie. Możesz kupić lantanowaną elektrodę wolframową w najlepszej cenie od dostawcy. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w wymiarach niestandardowych na indywidualne zamówienie.