Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Lutownica Posu25-2

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
POSSu25-2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje zakup lutu POSSU-25-2 luzem lub na raty. Duży wybór lutu dowolnej marki w magazynie. Zawsze na stanie lutowniczy POSSU-25-2, cena - najlepsza u dostawcy. Zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Kup dzisiaj. Dla odbiorców hurtowych cena - korzystna.

Charakterystyka techniczna

Lut POSSU-25-2 należy do lutów cynowo-antymonowo-ołowiowych o szerokim zastosowaniu. Jest produkowany zgodnie z GOST 2130-76 i GOST 2130-76 . Skrót POSSU-25-2 oznacza lut na bazie ołowiu wzbogacony o 25% cyny i 2% antymonu. Oprócz tych pierwiastków lutowie zawiera również niewielkie ilości bizmutu, żelaza, miedzi, cynku i arsenu. Dodatki te optymalizują właściwości technologiczne lutu. Temperatura topnienia lutu nie przekracza 260°C w likwidusie. Przedział krystalizacji wynosi 75°C. Gęstość wynosi 9,8 g/cm3 . Specyficzny opór elektryczny 0,185 Омxмм/m . Wytrzymałość na rozciąganie 3,6 kgf/ mm. Wydłużenie względne wynosi 35%.

Skład procentowy (GOST 21930-76)

Glin S Ni zn Fe Jak Bi Cu Śr Sn Pb
≤0,02 ≤0,02 ≤0,08 ≤0,002 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,2 ≤0,08 1,5-2 24-26 pozostałość

Produkty dostarczane są w postaci gąsek, drutów o przekroju 1-1,4 mm, 3-5 mm lub prętów o przekroju 8-15 mm. Dostępność i terminowość dostaw zapewniają nasze przedstawicielstwa w Moskwie, Sankt Petersburgu i Europie Wschodniej.

Aplikacja

Lut do szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle elektrycznym i samochodowym. Nadaje się do lutowania i cynowania różnych części, lutowania kabli, uzwojeń silników elektrycznych, miedzi, mosiądzu, rurek chłodnic. Wybór składu lutu zależy od rodzaju łączonych metali, metody lutowania, granic temperatur procesu lutowania i późniejszej eksploatacji, masy i wielkości łączonych elementów, odporności na korozję.

Dostarczać

Auremo" prowadzi sprzedaż lutu na najkorzystniejszych warunkach. Zawsze w magazynie szeroka gama produktów najwyższej jakości. Zawsze w magazynie POSSU-25-2, cena - najlepsza u dostawcy, w zależności od wielkości zamówienia i dodatkowych warunki dostawy Kup już dziś Zakupy hurtowe to znaczne rabaty.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca "Auremo" jest uznanym ekspertem na rynku stopów topliwych. Dzięki naszym przedstawicielstwom w Europie Wschodniej jesteśmy w stanie szybko nawiązać współpracę z naszymi partnerami handlowymi. Doświadczenie Auremo pozwala na zakup spoiwa dowolnej marki, hurtowo lub na raty. Jakość spełnia międzynarodowe standardy. Auremo to niezawodny dostawca lutu. Zapraszamy wszystkich chętnych do partnerskiej współpracy. Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Hurtownicy otrzymują preferencyjne ceny. Wszystkie produkty są certyfikowane. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)