Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Stop NiCo29-18, Kovar, Nilo

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
29NK 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
29NK-t 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
29NK-m 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Stopy magnetyczne „Kovar”, „Nilo” składają się z żelaza (52-54%), niklu (29%), kobaltu (reszta). Obecność kobaltu w składzie (17-18%) znacznie podnosi koszt materiału. 29NK ma prawie zerowy współczynnik rozszerzalności liniowej, przewodnictwo jest trzy razy wyższe niż przewodnictwo inwaru. Produkowane są skraplacze o małym TKE i zmiennej pojemności z kovaru. Stop koroduje w wilgotnych warunkach, dlatego konieczne jest zastosowanie osłon ochronnych. Przy produkcji kondensatorów jest on pokryty metalem o wysokiej przewodności (zwykle jest to srebro). Zlutowany w drucie szklanym tworzy niezawodne, hermetyczne złącze. Jest stosowany w obecnych konstrukcjach ołowianych i podstawach urządzeń lampowych.

Skład procentowy «Kovar», «Nilo» GOST 10994-74

P S C Kr Ti Glin Cu Si Mn Ni Współ Fe
≤0,015 ≤0,015 ≤0,03 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,4 29 17-18

52-54


Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Połącz nas w wygodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższego biura firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań.

Aplikacja

Produkcja różnych podzespołów urządzeń radioelektronicznych. Precyzyjne stopy magnetyczne «Kovar», «Nilo» mają niski współczynnik rozszerzalności cieplnej (w zakresie 20 — 400°C) i wysoką odporność cieplną (19 V/m°С,). Tworzy bardzo spójną i hermetyczną spoinę, pozycjonując go jako niezbędny materiał do produkcji urządzeń elektro-próżniowych.

Stop taki (zawierający w swoim składzie żelazo) koroduje w warunkach dużej wilgotności. Dlatego wymaga specjalnego pokrowca ochronnego. Automatyczne spawanie łukowe wykonywane jest za pomocą drutu spawalniczego gatunku 04H20N10G2B, który składa się ze stali antykorozyjnej. Jest często używany przy wysokiej wilgotności do spawania konstrukcji metalowych w przemyśle jądrowym i energetycznym.

Właściwości fizyczne stopów «Kovar», «Nilo»

Stopień 1/stopień kg/m3 J/(kg/stopnie) V/(m/stopnie) MPa Ohm-m
20 10.7 8.2 - - 1,45

200


Kovar, dostawca Nilo

Dostawca «Auremo» oferuje sprzedaż hurtową Kovar, Nilo. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Tutaj możesz znaleźć przystępną cenę Kovar, Nilo od dostawcy. Kup stopy precyzyjne już teraz! Kovar, Nilo cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» wykonuje precyzyjne, rzadkie metale ogniotrwałe na korzystnych warunkach. Cena jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Na stronie internetowej firmy można znaleźć cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat. Cena stopów precyzyjnych uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Firma «Auremo» oferuje kupno Kovara, Nilo. Cena Kovar, Nilo jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych i stałych. Firma «Auremo» jest dochodowym dostawcą Kovar, Nilo. Kup teraz Kovara, Nilo! Tutaj możesz znaleźć przystępną cenę od firmy Kovar, dostawcy Nilo. Czekamy na Twoje zamówienia.