Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, rura wykonana ze stopu 27KH

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
27CH EP685 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

27KH to miękki stop magnetyczny. Według GOST-19 693-74 ma nieprzekraczane (4 kA/m) pole koercyjne przez indukcję. Stopy magnetycznie miękkie mają wysoką przepuszczalność początkową. Mogą namagnesować do nasycenia w słabych polach. Skład stanowi kobalt, nikiel i żelazo. Stopy takie topi się w specjalnych piecach metalurgicznych w celu uzyskania wymaganych kształtów, poddając w przyszłości ich wlewki kuciu i walcowaniu. Do grupy materiałów magnetycznie miękkich zalicza się bardzo czyste żelazo ferromagnetyczne, niskowęglową stal elektrotechniczną (niestopową, krzemionkowaną), precyzyjne stopy o niskiej koercji na bazie żelaza z niklem lub samym żelazem, ferrimagnetyczne i ferromagnetyczne materiały proszkowe. Ze względu na wysokie właściwości urabialne i eksploatacyjne stopy magnetyczno-miękkie znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnych gałęziach przemysłu. Wraz z pojawieniem się takich materiałów nowej generacji pojawiła się szansa na udoskonalenie wielu metod produkcji.

Aplikacja

Znajduje zastosowanie w przemyśle elektromaszynowym, produkcji rdzeni magnetycznych zmiennego pola magnetycznego, produkcji transformatorów, przemyśle elektrotechnicznym i radiotechnicznym, systemach automatyki, teleautomatyce, technice pomiarowej. Stopy magnetyczno-miękkie znajdują szerokie zastosowanie we współczesnym przemyśle przy produkcji rdzeni transformatorów, mikrofonów, elementów pamięci komputerowych, anten magnetycznych, detali maszyn elektrycznych, rdzeni magnetycznych przeznaczonych do eksploatacji w wodzie morskiej. Dzięki tym materiałom możliwe stało się zapewnienie długotrwałej i niezawodnej pracy całej konstrukcji w szerokim zakresie temperatur. Wyjątkowe cechy materiału uwarunkowane są jego zrównoważonym składem oraz specjalnym procesem technologicznym.

Skład chemiczny stopu 27KH w procentach, zgodnie z GOST 10 994-74

Mn Si C Ni Kr P S Współ
0,2 — 0,4 ≤ 0,25 ≤ 0,04 ≤ 0,3 0,3 — 0,6 ≤ 0,015 ≤ 0,015 26,5 — 28

Stopy należące do grupy stopów precyzyjnych znajdują zastosowanie w innowacyjnych technologiach, przemyśle obrabiarkowym, w produkcji precyzyjnych urządzeń elektronicznych, przyrządów metrologicznych i pomiarowych.

Właściwości fizyczne gatunku 27KH

1/stopień kg/ m3 J/(kg/stopnie) MPa Ohm-mm
100°C 10.7 7980 - - 2.2 200

Właściwości mechaniczne stopu 27KH w temperaturze 20°C.

Produkty st św d5 reż. Rozmiar Obróbka termiczna KCU
Strip, GOST 10 160-75 295 590 20
- MPa MPa % - mm - % kJ/m2

Taśma hartowana młotkiem

GOST 10 160-75

1080 2
Spawalniczy Proces
Spoina ograniczona — możliwy jest proces spawania przy nagrzaniu do 100-120°С z dalszą obróbką termiczną
Skomplikowany spaw — dla uzyskania jakościowych złączy spawanych należy wykonać dalsze operacje: przy spawaniu do temperatury 200−300°C wykonać wyżarzanie — obróbkę cieplną po spawaniu
Spawaj bez ograniczeń — spawanie odbywa się bez uprzedniego ogrzewania i bez dalszej obróbki termicznej

Dostawca

«Auremo» pręt, rura, drut dostawca 27KH oferuje zakupy hurtowe. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Tutaj znajdziesz przystępną cenowo pręt, rurkę, drut 27KH od dostawcy. Kup pręt, rurkę, drut 27KH już teraz! Pręt, rura, drut cena 27KH jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca «Auremo» jest uznanym ekspertem na rynku stopów magnetyczno-miękkich. Posiadamy biura w Europie Wschodniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie firmy «Auremo» pozwala na zakup pręta, rury, drutu 27KH w szerokim asortymencie. Możesz łatwo dokonywać zakupów hurtowych. Firma «Auremo» to niezawodny dostawca prętów, rur, drutów 27KH, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Pręt, rura, drut cena 27KH jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Możesz łatwo kupić pręt, rurkę, drut 27KH już teraz. Tutaj możesz znaleźć najlepszą cenę od dostawcy pręta, rury, drutu 27KH.