Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut spawalniczy tytanowy gost VT2

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
BT2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka tytanu gost VT2

Opis Identyfikacja
Gatunek stopu tytanu Gost VT2
Klasyfikacja stopów Odkształcalny stop tytanu
Przemysłowe zastosowanie stopu Produkcja drutu spawalniczego tytanowego

Skład procentowy według GOST 27 265−87

N O H Glin Ti Si C Fe Pozostałości elementów
do 0,04 do 0,12 do 0,03 2 — 3 96,36 — 97,7 do 0,1 do 0,05 do 0,15 inne 0,3

Uwaga: tytan stanowi podstawę stopu; jego zawartość procentową podano w tabeli.

Zakres rozmiarów Rozmiar d5 św st Fe y KCU Obróbka cieplna
- mm % MPa MPa - % kJ/m2 -
Drut hartowany młotkiem zgodnie z GOST 27 265-87 13 460-655


Właściwości fizyczne tytanu gost VT2

Stopień

kg/ m3

V/(m/stopień) Ohm-m MPa 1/stopień J/(kg/stopień)
T R 18,85 R10 9 E 10 — 5 C
20 4505 1,12 8,2
100 l 10 6 540

Właściwości mechaniczne

Opis Identyfikacja
Granica płynięcia przy trwałej zmianie postaci (granica proporcjonalna) [MPa] st
Twardość Brinella [MPa] HB
Współczynnik skurczu (%) y
Krótka odporność na pękanie [MPa] św
Procent wydłużenia przy zerwaniu [ % ] d5
Udarność [ kJ/m 2 ] KCU

Produkcja

Średnica drutu tytanowego gost VT Głębokość wady nie może przekraczać
1.0 -
1.2 -
1.4 -
1.6 0,4
1.8 0,4
2.0 0,4
2.5 0,5
3.0 0,5
3.5 0,6
4.0 0,6
5.0 0,7
6.0 0,8
7.0 0,8

Drut wykonany jest w warunkach odgazowania, marynowania. Jego nieokrągłość nie może przesłonić cech jego średnicy. Jej powierzchnia musi być czysta i wyraźna, bez miejsc nie wytrawionych, czarnych plam, przebarwień nalotów. Dozwolone są drobne rozdarcia, małe ślady prowadzące, płetwy grzbietowe o głębokości nieprzekraczającej rozmiarów podanych w tabeli.

Uwaga: obecność pewnych drobnych wad jest dozwolona zgodnie z GOST. Jeżeli drut ma średnicę do 3,0 mm, głębokość wady nie może przekraczać 0,1 mm; przy średnicy większej niż 3,00 mm nie może przekraczać 0,2 mm. Korekta zanieczyszczeń i wad powierzchniowych odbywa się metodą wytrawiania zgodnie z GOST. Dopuszcza się dalsze złuszczanie drobnych jednoczęściowych zanieczyszczeń. Dozwolone jest również wytrawianie niektórych zwojów z dalszym wielokrotnym odgazowywaniem.

Ogólny zakres makroprzekroju z określoną głębokością przekroczenia wady w trakcie procesu badań metalograficznych nie może być większy niż 10% ogólnego zakresu makroprzekroju partii kontrolnej.

Dostarczać

Drut tytanowy dostarczany jest w zwojach, których średnica nie może przekraczać 900 mm. Drut zwinięty w cewkę nie może się sklejać; nie może mieć pochylenia cewki do 100° zgodnie z GOST. Zniekształcenie drutu tytanowego, które pojawia się podczas wyżarzania cewki, nie jest wadą. Masa zwoju wraz z drutem nie może przekraczać 50 kg. Jeżeli zwój składa się z kilku sztuk, długość każdego odcinka nie może być mniejsza niż 10 m.

Właściwości mechaniczne

Gatunek stopu tytanu Rozszerzenie procentowe, % nie więcej niż Średnica drutu, mm Wytrzymałość graniczna MPa (kgf\mm²)
Gost VT2 13.0 1,6 — 7,0°С 460-655 (47-67)

Cechowanie

Każda cewka drutu musi mieć dołączony znak, który określi:

— numer partii i wytopu;

— stempel kontrolny;

- Data wydania;

— nazwa producenta i znak towarowy:

— umowny symbol drutu;

— oznaczenie normy

Opakowania

Każda cewka drutu musi być ściśle związana miękkim drutem tytanowym. Następnie należy go zapakować w czysty papier. Jest zawijany z workiem u góry. Drut zwinięty w szpulę należy łączyć spoiwem naturalnym lub syntetycznym zgodnie z wymaganiami normatywnych dokumentów technicznych.

Spawalność

spawalny bez ograniczeń spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej ogrzewania
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego należy wykonać następujące czynności: w trakcie spawania podgrzać go do temperatury 200-300°C, po spawaniu wykonać obróbkę cieplną (wyżarzanie)

Dostawca drutu tytanowego gost VT2

Dostawca cewek tytanowych «Auremo» proponuje zakup towaru po najkorzystniejszej cenie cewek tytanowych. Na stanie magazynowym prezentowany jest szeroki wybór jakościowych produktów zgodnych z GOST i międzynarodowymi normami jakości. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Cena drutu tytanowego gost VT2 uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz drut tytanowy gost VT2 hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Możesz łatwo kupić towar za rozsądną cenę drutu tytanowego gost VT2. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Drut tytanowy gost VT2 jest zawsze dostępny. Najlepsza cena jest od dostawcy drutu tytanowego gost VT2. Kup drut tytanowy gost VT2 już za chwilę! Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi.