Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

HN35WT pręt, drut, pręt

Pręt HN35WT, drut stop HN35WT

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
XN35VT EI612 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
XN35VTR EI725 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Produkcja

Profil pręta w gatunku HN35WT wykonany jest z niskowęglowej stali konstrukcyjnej. Jest to żaroodporna stal wysokostopowa. W jej skład wchodzi nikiel (34-38%), żelazo (38-47%), chrom (14-16%). Tytan (1,1−1,5%), miedź (<0,25%), fosfor (<0,03%), mangan (1-2%), wolfram (2,3 — -3,5%) , molibdenu (<0,3%), siarki (0,02%) należy dodawać w miarę możliwości nadstopów do wsadu mieszaniny.

Skład procentowy

GOST Kr Ni W Mn Ti Si Cu pn P Fe S
5632-72 14-16 34-38 2,3-3,5 1,0-2,0 1,1-1,5 <0,6 <0,25 <0,3 <0,03 reszta <0,02

Stal ta służy do produkcji urządzeń i istotnych elementów konstrukcji budowlanych pracujących w agresywnych warunkach. W niektórych przypadkach stal powinna być nawęglana (nawęglana) w celu zwiększenia twardości i ścieralności. Zawartość węgla około 0,12% zwiększa wytrzymałość. Początkowa temperatura skoku półfabrykatów wynosi 1170 °C; temperatura końcowa wynosi 850°C. Gotowe odcinki prętów w postaci drutu, pręta lub pręta są chłodzone powietrzem.

Spawalniczy

Stop ten jest łatwo spawalny. Konieczne jest wcześniejsze wygrzanie do 200-300°С z wyżarzaniem (wykańczająca obróbka cieplna) w celu zwiększenia niezawodności szwów. Mocowanie elementów konstrukcyjnych odbywa się za pomocą ręcznego spawania łukowego i elektrod KTI-762. W celu uwolnienia naprężeń zalecane jest wyżarzanie końcowe.

Aplikacja

Druty, pręty mają najszersze zastosowanie: w detalach urządzeń wysokotemperaturowych, które są eksploatowane w budowie maszyn i przemyśle petrochemicznym; w produkcji krążków, sprężyn płaskich, elementów złącznych mogących pracować w temperaturze <650°C. Jeśli temperatura jest wyższa niż 850°C, pojawia się aktywny osad tlenkowy. Pręt jest stosowany głównie w przemyśle metalurgicznym, chemicznym, tekstylnym. Drut służy jako elektroda podczas spawania stali. Kraty przenośników pieców wykonane są z najcieńszego drutu.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje zakup towaru za najlepszy pręt HN35WT, cena drutu w aktualnym segmencie wyrobów hutniczych. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Pręt HN35WT, drut są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w najlepszej cenie od pręta HN35WT, dostawcy drutu. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» oferuje zakup pręta, drutu HN35WT. Cena jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Pręt HN35WT, cena drutu do stopów precyzyjnych uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Bez problemu można nas znaleźć przez Internet oraz kupić pręt, drut HN35WT. Dostawca «Auremo» oferuje zakupy hurtowe. Firma «Auremo» jest rentownym prętem HN35WT, dostawcą drutu w tym segmencie walcowania metali. Czekamy na Twoje zamówienia.