Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Taśma, blacha, folia z CuNiBeTi

Arkusz CuNiBeTi, folia

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
BrNBT Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

CuNiBeTi to żaroodporny stop brązu z berylem. Nie iskrzy przy uderzeniu. Produkcja stopu jest określona przez GOST 48 -21 — 92. Połączenie wysokich właściwości fizycznych i mechanicznych sprawia, że elektrody spawalnicze z brązu berylowego są najbardziej trwałe. Blacha z brązu ma wysoką wytrzymałość, jakość noszenia, dobre właściwości przeciwcierne, wysoką przewodność elektryczną i cieplną, doskonałą odkształcalność.

Blacha CuNiBeTi, dostawca folii

«Auremo» dostawca blach CuNiBeTi, folii z powodzeniem sprzedaje wyroby z brązu na preferencyjnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Taśma, blacha, folia CuNiBeTi są zawsze na stanie. Blacha CuNiBeTi cena folii uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. W przypadku hurtowego zakupu blachy CuNiBeTi, folii, otrzymają Państwo specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Zapraszamy do współpracy.

Skład procentowy według GOST 4821-92

Pb Być Ni Glin Cu Ti zn Sn pozostałe elementy
≤ 0,005 0,2−0,4 1,4-1,6 ≤ 0,15 97,1-98,3 0,05-0,15 ≤ 0,2 ≤ 0,1 ≤ 0,7

1) Temperatura obróbki na gorąco = 800 — 950 °C;

2) Temperatura wyżarzania = 750°C.

Twardość CuNiBeTi, stop odkształcalny HB 10 -1 = 150 MPa.

Twardość CuNiBeTi, stop wyżarzony HB 10 -1 = 80 MPa.

Aplikacja

Produkty z brązu berylowego są szeroko stosowane w inżynierii mechanicznej, elektrycznej i przyrządowej. Elektrody spawalnicze z brązu berylowego wytrzymują dużą liczbę spoin, dzięki wysokiemu modułowi sprężystości (twardość HB>210), odporności na odwrócenie naprężeń, wysokiej temperaturze mięknienia (T=550°C). Blacha z brązu berylowego jest używana do prac montażowych lub remontowych oraz do produkcji generatorów. Jest stosowany w przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle stoczniowym, inżynierii lotniczej, inżynierii przyrządów.

Sprzedam w okazyjnej cenie blachę CuNiBeTi,folia cena

Stop ten należy do popularnej grupy wyrobów metalowych ze względu na przystępną cenę i różnorodność półfabrykatów. Wysoki poziom obsługi oraz doskonała jakość produktów stanowią o wizerunku firmy. Najnowsze informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Realizacja produktów zajmuje minimum czasu. Materiały dostarczane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów i znaczne oszczędności na zapasach w magazynach i lokalach. Możesz kupić blachę CuNiBeTi, folię w korzystnej cenie.